Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Tényleg nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Tényleg nehéz és unalmas lefutni ezelet a köröket 30 fölött? Mindenki sérült kicsit?

Figyelt kérdés

Harminc feletti ismerkedésekkel kapcsolatban, ti tapasztaltok hasonlókat ismerkedés folyamán?


Férfiak és nők is válaszolhatnak, unaloműző a mai napra.



-túlságosan szélsőséges elvárások

-gyerekes viselkedés, gyerekes álmok, gyerekes célok

-túlkompenzálás

-előző párkapcsolatokbó hozott vélt vagy valós sérelmek, félelmek

-önértékelési gondok, párkapcsolat-problémák, mindenféle OCD-k

-túlzott szabadságvágy, önállóság, elköteleződni képtelenség


Nyilván eddigre azért az ember átmegy mindenféle problémákon, de létezik az a kategória, akit 30 felett egyedülálló és még nincs besérülve nagyon?


Egyáltalán maga a kérdés is sértő, mert csak személyes és baráti merítésből táplálkozik csak?

Vagy más is érez ilyesmit és ez egy általános, létező félelem emberekben?


2021. febr. 14. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

En csak az önzőséget tapasztalom. Nehogy goldigger legyen, nehogy fizetni kelljen egy kávét is, nehogy járni kelljen vele valahova, nehogy meg kelljen vele osztani az életét is, de a szex meg kell.


A fiatalabbak mintha még érzelmi alapúbbak lennének nem olyan "romlottak"még.

2021. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
*általában hogy lelki sérelmeik lennének vagy picsognának azt nem tapasztalom felnott ferfiaknál. Egyszer egyszer ugyan megemlitik a szemét exet de ezzel ki is fujt.
2021. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Nekem abból van elegem, hogy egy qrva összebújásra is hónapokat kellene várni, meg hogy kimondja, hogy "szeretlek". Nekem ez már menne az első randin is, ha tetszik a lány, de neki nem, mert "óvatos". Én is sokat csalódtam már, de nálam mindenki tiszta lappal indul. Éppen ezért első kérdéseim között van ismerkedésnél, hogy benne lenne-e együtt alvásban, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak. Ha nem, nem pazarlom rá az időmet.

29F

2021. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

30 felett minden ember sérült, mindenki problémás, jobb ha soha senki nem ismerkedik már 30 felett...


basszus, most komolyan?


20-30 között is van jócskán problémás ember.


Minden kapcsolat elkezdődik valahol, és meg kell ismerni a másikat, nem lehet kihagyni az első 6 hónapot és durr bele a kapcsolat közepébe.

2021. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

A vőlegényem is beszélt nekem ezekről, ő 30 felett van és tényleg sok rossz tapasztalata volt. Én 23 vagyok, és a mostani előtt egy kapcsolatom volt 2 évig, ami rossz volt, de hálistennek nem égtem ki.

Bennem pont az tetszett meg a drágámnak hogy nyitottan álltam hozzá, nem kérettem magam feleslegesen egy randi miatt, és nem gyanakodtam rá folyton hogy valami idegbeteg pszichó lehet.

És lám, nemsokára egybekelünk, szeretjük egymást nagyon.

A férfiaknak azt tanácsolom, hogy fiatal lányokkal ismerkedjenek, tehát 21-24 körülivel, lehetőleg olyannal, akinek nem volt sok kapcsolata. A 30+ nőknek meg hát szerintem nyitottabbnak kéne lenni és valamivel idősebb férfi mellett megállapodni.

2021. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem a sérültekből van több 30 felett, hanem öntudatból és elvárásokból.

Nyilván ekkorra már kiforrott az emberben, hogy kit keres, mit keres. Egyre nyitottabb szemmel jár és egyre gyorsabban le tudja szűrni valakiről, hogy nem őt...

2021. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én az utolsó exem után sérültebbnek érzem magam mint előtte az biztos. Szerintem van benne valami, emiatt kicsit el is vagyok szomorodva és kezdek barátkozni a szingliléttel.
2021. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha 30 felett egyedülállóval ismerkedsz, valószínűleg te is egyedülálló vagy, hiszen ezért randizol. Tehát ha a másikat "defektesnek" látod, jusson eszedbe, hogy te magad is egyedülálló vagy, te magad sem tudtál az exed mellett maradni, stb. Tehát ilyen erővel mindenki először nézzen magába.
2021. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

26 vagyok és úgy érzem, hogy teljesen tönkretett az egyetlen exem.

Most ismerkedek valakivel, de nagyon nehéz leküzdeni a sok sérelmet, ami bennem van. Neki nem mutatok ezekből semmit és jól is érzem magam vele.

De sokszor sírok itthon, este, egyedül. Ő ezt nem tudja. Nagyon szar ez a helyzet. Szeretném őt szeretni, de nem tudom, menni fog-e. :(

2021. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 es.miért szerinted a szex feltétele a kávé vagy mi?
2021. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!