Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok akik azon a véleményen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik azon a véleményen vannak, hogy a férfiak 30 fölött így meg úgy bezzeg a nők, azok hol élnek? Melyik városban/megyében? Komolyan érdekel, mert én még ilyet nem láttam.

Figyelt kérdés

Sajnos az a tapasztalatom - ami sok dolgot megmagyaráz - ,hogy a nők egyszerűen hamar öregszenek, a férfiak viszont nem. Továbbá Magyarországon a férfiak sokkal többet is tesznek a fiatalosságuk, fittségük megőrzéséért. Ha nyitva lennének a konditermek, mindenki elmehetne és meggyőződhetne erről, mivel itthon 95%-ban férfiak használják azokat. Külföldön (pl. Ausztriában) meg 50-50%, mindenki használja, saját szememmel láttam.

A férfiak még a 40-as, sőt az 50-es éveikben is bőven lehetnek olyan vonzóak akik után a bugyijába nyúlnak a hölgyek amikor nem látják. Egy nő meg 30 fölött, hát... nem csodálom, hogy még az 50 éves fószerek is a 25 éves korosztályra vadásznak, nem a 35 évesekre. 30 fölött egy magyar nő már szabályosan és gyorsan öregszik és iszonyú hamar eljut egy kritikus pont alá külsőleg.


Akik ezzel nem értenek egyet vagy nem így tapasztalják, azok mégis hol élnek? Komolyan érdekelne.



2021. febr. 12. 10:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
ok
2021. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
teljesen háttal állsz a menetiránynak... az 50es pasik között nagyítóval kell keresni azt, aki nem úgy néz ki mint a saját öregapja... a nőkből sokkal jobb a felhozatal harmincon túl is.
2021. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
9%

2.


LOL Dehogy jobb...

2021. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen egyetértek. A lányok 14-15től felfele elkezdenek jól kinézni, testmozgást, egészséges életmódot leszarják, ami majd 25-30 éves korukra meglátszódik. 30 fölött meg a tipikus, szül a gyereket, megy a cry, "hogy te is megtudnád ha szülnél, de nehéz blabla", és egyre igénytelenebbek lesznek. Utána jönnek majd a hisztik mikor valaki megnéz egy szép nőt.. Mert ő tesz érte, nem szarja le magát..
2021. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Én Magyarországon élek. Neked viszont ajánlott egy alapos szemészeti vizsgálat.
2021. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Napi öregedős, "pontozgatós" kérdésünket látták... és most reklám.:D:D:D
2021. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

A nők többsége, akik edzenek vagy otthon edzenek, vagy csoportos órákon vannak, mint a spinning, zumba vagy jóga, esetleg futnak. Futni szerintem kb 50-50 az arány, ha megnézed a margit szigetet pl. de ha elmész mondjuk egy jóga órára vagy zumbára 95%-ban nők lesznek. Én se mennék el kondiba, egyrészről mivel nem értek az eszközökhöz és nem akarnék bénázni kellene meg edzőt is fizetnem a bérlet mellé és drágábbra jönne ki, mint egy zumba óra, másrészről azt a hatást kelti a kondi, hogy oda csak a bodybuilder alkatú, célú nők járhatnak, szóval köszi kihagyom.


Engem pedig az érdekelne komolyan, hogy miből szülted meg, hogy egy 35 éves nő ronda, ratyi stb. Egy csomó 30-s nőről meg nem mondod, hogy annyi, amennyi. Nyilván 3 gyerekkel, minimálbérből lehet más a helyzet, de mondjuk egy gyermektelen 33 évesnél azért nagyon nem szállt el az idő. És ugyanúgy vannak bőven igénytelen, pocakos 30-s pasik is, akik nemcsak pocakosok, mert az egy dolog, hanem a szakállukat se tudják megigazítani, vagy letolni nullásgéppel a kopaszodó, szanaszéjjel álló hajuk, vagy a macinaci helyett egy normális nadrágot felvenni. Lehet mind a két nemből ilyet meg olyat is találni, nehogymár megint elkezdjük ezt az általános szidalmazást, mert nem látsz az orrodnál tovább és azt hiszed, hogy menő fiatal naiv lányokat befűzni.

2021. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%

Hát, én nemsokára töltöm a 30-at nőként, és sokkal jobban nézek ki, mint 20 évesen. Nyugis életet éltem végig a 20-as éveim alatt, továbbá egészségesen étkezem, edzek (amíg lehetett, addig teremben, most pedig itthon), amit csak 4 éve kezdtem el, tehát sokkal jobb testem van, mint a 20-as éveim elején. Ráncaim pedig még egyáltalán nincsenek. A legtöbb volt gimis fiú osztálytársam/évfolyamtársam viszont szégyen, ahogy kinéz, a lányok azért pár fokkal jobbak.


Az a vicc, hogy nyomult rám egy gusztustalan 42 éves férfi kollégám, akit 3x kellett elutasítanom, ebből az utolsónál már durván, határozottan kellett fellépnem. Kiderült, hogy ő maga nézett 22 évesnek engem, de amióta megtudta, hogy lassan 30 vagyok, azzal jár a nyakamra, hogy ha ezt tudja, akkor az életben nem próbálkozott volna, és, hogy mi a fenét képzelek magamról. :D

Szerintem nektek az a problémátok, hogy nem úgy működik az élet, hogy ha egy nő már közelíti vagy átlépte a 30-at, akkor kétségbe esik és megelégszik mindenféle sz.aralakkal, és ezért akartok taposni, önbizalmat rombolni minden áron, hátha az bejön.

2021. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
23%

igeeeen baromi vonzó, amikor a 40 es kétgyerekes anya a rúdon pörög, bulikázik és vedel, mert nem képes méltósággal öregedni. lol


Lehet, hogy egy nő kencézik meg százezreket költ a külsejére, de ahogy ezen az oldalon is látszik, a romlott belsőt azt aztán kencézheted...

2021. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
64%
9, milyen romlott belsőt? :)
2021. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!