Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne roma származasú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne roma származasú normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Itt GYK-án
2021. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
68%
Ez a kettő így elég kevés egyedben van meg .
2021. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
57%
Faluban
2021. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Egyetemen. Háháháhá! Sehol, mivel ilyen kategória nem létezik. Millióból egy van ilyen, de azt nem egy általánosított helyen fogod megtalálni. Gettóban, falvakban például biztos nem, ott csak az alja van. Máshol meg max magas elvárásokkal bíró golddigert találsz, aki 0 befektetéssel akar milliárdokra szert tenni. Azt a rohadt kevés életrevalóbb roma csajt (aki házias, kultúrált, intelligens), azt a rokonsága húzza vissza a córeszba!
2021. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Bármilyen furcsa, de van közöttük normális. A legutóbbi exem egy roma lány volt, teljesen normális, illemtudó, nem buta, még beszélni is tudott. Technikusként dolgozik. Az anyja volt egy elviselhetetlen hárpia.
2021. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Ez nehéz lesz. A roma meg a normális 99%-ban távol áll egymástól. Azt az 1%-ot meg szinte lehetetlen megtalálni. De annál is kijön a vér, ha valami nem a szájíze szerint alakul. Lehet megsértődni. Igen, rasszista vagyok és nem véletlenül. Az meg, hogy valamelyiket rendesnek látod, egy megjátszott dolog a beetetéshez.
2021. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kis Béla 30!

Nyaljad, a francokat sem érdekli. Te problémád.

Üdv. egy Nő!

2021. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az 7-es, csak nem téged is betalált privátban Kiss Béla barátunk? :))))) Egy havi fizetésemet rá merném tenni, hogy Te is egy szép kultúráltan, cizelláltan, a Spanyol királyi udvari etikett alapszabályainak megfelelően kellően kimért és tisztelettudóan megfogalmazott levelet kaptál, ami hűen tükrözi Bélánk iskolázottságát, szocializálódását és jólneveltségét.
2021. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen 8-as,pontosan leírtad Béla barátunkat. 😃Jót nevettem az "intelligens" üzenetén. Már le is tiltottam. Írogasson a cigány csajainak a továbbiakban.
2021. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4: Gondolom nem véletlenül "háházol", de én egyetemen ismertem normális roma lányt :)
2021. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!