Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol van lehetőség teltebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van lehetőség teltebb lánnyal ismerkedni?

Figyelt kérdés
F vagyok

2021. febr. 19. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Bárhol
2021. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
ducitars.hu
2021. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Elmégy Csengele határába, ott lesz egy kerekerdő, a kerekerdő közepin lesz egy naaaaaagy naagy odvas fa, ebbe a fába lesz egy madárfészek, a madárfészekben egy madár. Ennek a madárnak azt köll mondani, hogy "kikirikú, kismadár, telt lányokra szomjúzom" A madár ekkor széttárja majd szárnyait s lassan elröpül, s neked majd követned kell őt, mert ő elvezet téged azon fölrészhő, ahol telt lányok sokasága vacsorájukat ülik, hogy szép teltek maradjanak.
2021. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

A 3-as válasz nagyon frappáns. :)

Egyébként kedves kérdező, ugyanott, ahol normál alkatú, vagy vékony lányokkal is lehet. Társkeresőn is biztos vannak. Én sem vagyok vékony, jelen voltam egy ideig társkeresőn. Kérdés, hogy hol kerestél eddig, illetve mit takar neked a telt?

2021. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kerdezhettem volna úgy is, hogy ismerkedés folyamán számít, hogy egy hölgy teltebb, de a pasi inkább vékony e smagas?
2021. febr. 19. 20:58
 6/8 A kérdező kommentje:
És magas..
2021. febr. 19. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
A lányok szeretik a magas férfiakat, mert szeretik ha felnézhetnek valakire. ;)
2021. febr. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Meki, Burger King, Zing Burger, Bamba Marha stb
2021. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!