Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti hogy szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy szoktatok kezdeményezni, ha valakit kinéztetek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer az első munkahelyemen kezdeményeztem egy fiúnál és elég bunkón elküldött, pedig nem hiszem, hogy bármi rosszat mondtam volna, csak beszélgetni próbáltam vele átlag dolgokról. Azóta nem merek kezdeményezni.
2021. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Merj kezdeményezni, sztem nem gáz, és igen nekem is volt már ilyen ;)
2021. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Max. rámosolygok. Leszoktam róla, mert nem volt értelme. Akit nekem kellett felszedni az olyan is volt, vagy úgysem érdeklődött irántam, szóval erről ennyit.
2021. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, inkább csak próbálok jeleket küldeni. Volt már, hogy vette a lapot az illető, de olyan is volt, hogy inkább nem erőltettem a továbbiakat.
2021. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!