Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor értik meg a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik meg a nők, hogy kezdeményezni nem gáz?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 07:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
Amikor nem nevezik őket könnyűvérű ribinek érte.
2021. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%

mikor lesznek mar eleg tokosek a ferfiak ahhoz, hogy ne a noktol varjak a kezdemenyezest?!


en nokent adok jeleket, utalok ra, hogy erdekel az adott ferfi, de az elso lepest tegye meg o. nem azert, mert gaz lenne, ha en tennem meg, hanem mert ez is jol mutatja, ki

mennyire hatarozott es ratermett. ha mar az elejen toketlenkedik es tart tolem, mi lesz kesobb?!

2021. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
44%
Soha. A nőknek az egyenjogúságból csak az kell, ami nekik kényelmes.
2021. febr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Hellmano ***** válasza:
36%
Akkor te nem lehetsz valami jó kinézetű egyed, mert bizony a nők igenis kezdeményeznek, ha jól nézel ki! (sőt nagyon nyomulósak is, saját tapasztalat 17 éves koromtól csak engem akartak a nők felszedni és nem fordítva, szóval nagyon is kezdeményeznek csak kell hozzá az, hogy valahogy kinézz!)
2021. febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
87%
A nôk kezdeményeznek most is, csak nem nálad.
2021. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
81%

1. Nagyon sok férfi van ma is, aki sértésnek veszi, ha kezdeményeznek nála. És ez alatt most nem azt értem, amikor egyszerűen lepattintják az ember lányát, hanem a fejéhez vágják, hogy milyen banc, meg hogy ennyire hiánya van, meg a "férfiasságát" sérti. Na, ez az egyik ok.

2. Ha egy nő érdeklődik egy férfi iránt, akkor igenis tenni fog lépéseket azért, hogy felhívja magára a figyelmet: biztos, hogy nem úgy fog veled viselkedni, mint a többi férfival vagy nővel. Ha egy nő ezt nem teszi meg veled, akkor az alábbiak a lehetőségek: a, önbizalomhiány, b, várja a sült galambot, c, nem érdekled egyáltalán, d, nem vett észre, a létezésedről sem tud. Azt csak te tudod megmondani, melyik lehet rád az igaz.

3. Igenis vannak nők, akik kezdeményeznek (a párommal is én kezdtem el beszélgetni, meg hívtam el kávézni), maximum te nem érdekled őket.

2021. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
67%
Mert akkor a férfiak lenézik a nőt, és mint már írták, könnyűvérűnek tartják emiatt.
2021. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Van párom, csak kiirtam egy kérdést, nemkell azonositani velem.
2021. febr. 9. 08:45
 9/38 anonim ***** válasza:
82%
Megértettem nem gáz DE eddig az összes pasi visszautasított akinél kezdeményeztem.
2021. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
25%
Annál a pár % lapátállú bájgúnár köcsögnél tényleg maguktól kezdeményeznek, egyébként nem, hisz az azt jelentené hogy a (nem alfa) férfi egyenrangú fél a kapcsolatban. Még mit nem!
2021. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!