Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Nők. Mennyire nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők. Mennyire nehezen vagy könnyen találtok párt?

Figyelt kérdés

Én komoly kapcsolatot szeretnék, de évek óta nem találok senkit. (én fiú vagyok)


Kíváncsi vagyok hogy a lányok mit gondolnak erről.


2021. febr. 20. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
dugni k1baszott könnyen, komolyat meg ugyanolyan nehezen kb.
2021. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Eddig 1 barátom volt, vele 7 évig tartott. Előtte nemigen érdeklődött irántam senki, most sem nagyon van ilyen a környezetemben. Szóval fogalmam sincs, meddig leszek szingli. Próbáltam a társkeresőket, de nekem nem szimpi, erőltetett. Az exem is csak úgy betoppant az életembe, én olyat szeretnék ismét. Nem kifejezetten keresgélni, válogatni.. Nem hiszek ebben, de lehet, én vagyok a hülye.
2021. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Tartós szexkapcsolatot nem sikerült. Alkalmi akadt volna bőven....

Aztán végül maradtam a kapcsolatnál, bár annyira nem hiányzott nekem. Mégis, most jó így. Aztán az majd később derül ki, mennyire "normális" 😃

2021. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
nehezen mert nem sok ember tud megfogni és rendszerint akit megszeretek az nem elérhető..
2021. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Komoly kapcsolatot nem is szeretnék, mert felesleges nyűg, kolonc lenne a nyakamon, de ha szeretnék, sem tudnék összehozni. Ronda vagyok, a legeslegalja réteget leszámítva még szexre sem kellek senkinek.
2021. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Milyen válaszra vagy kíváncsi? Irreális gyk szintre vagy normálisra?


A gyk-s átlag, egyedülálló női válasz: Alig van normális pasi, senki sem próbálkozik, nem vagyok szép és hasonló panaszáradat.


Válasz a való életből: Könnyen. Aki keres, talál.

2021. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5. végre egy nő velem egy szinten :3
2021. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon nehezen találtam igazi társat, párt.


Bszógépek, beszélgetni is ostoba nyomorékok, meg a nejük mellől félrehágni vágyó vén herék persze özönlöttek mindig is.

2021. febr. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Társat egy életre szerintem mindenkinek nehéz találni, függetlenül attól, hogy férfi vagy nő. Annyi a könnyebbség, hogy nőként talán az ismerkedés rész egyszerűbb, mert kéretlenül is megkörnyékeznek a potenciális jelöltek, és nem nekem kell utánuk rohangálni. De amúgy dugni persze bármikor találnék akárkit. Kérdés ugye, hogy az milyen lenne. Párt, komoly kapcsolatot, azt már jóval nehezebb. De amikor ez volt a célom, akkor azért az sem volt lehetetlen küldetés.
2021. febr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

#5: "Ronda vagyok, a legeslegalja réteget leszámítva még szexre sem kellek senkinek."


Mikor tiltja már ki valaki a pálcikatestű észak-magyarországi falusi házi trollunkat, aki maximum 30 kilométeres körzetben keres társat?

2021. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!