Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti is nehezen találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is nehezen találtok manapság párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és velem a lányokkal van ez így.Sok ismerősöm is ezt mondja állandóan meg mindenhol ezt hallja az ember,hogy a lányok mind ribik meg csak a külsőségekre mennek.De szerintem ez nem így van.Vannak kivételek.Szerintetek miért nehéz manapság annyire az,hogy tökéletes párt találjon magának az ember?

2017. dec. 24. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan borzasztó ha valaki átlagos?

Nem azt a lányt keresed aki téged átlagosnak lát. Pont azt az egyet kell megtalálni aki különlegesnek gondol. Kevesebbel ne érd be.

2017. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Lány vagyok, de így is azt mondom, hogy a lányok ribik. A legjobb barátnőm hajtott rá a pasimra. Azóta nincsen legjobb barátnőm és nem is tudom, hogy valaha leszek-e valakivel ennyire közeli viszonyban, mint vele voltam.
2017. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2: valaki elmagyarázhatná, hogy miért értékelődik fel a nő szemében egy férfi, ha párja van.


Amíg volt barátnőm, addig folyton jöttek a próbálkozások, az ajánlatok csinos nőktől, egy részük a páromat is ismerte.


Mióta egyedül vagyok, a hasonló kaliberű nők rám sem néznek.


A nő ismerőseim között legalább fél tucatról tudom, hogy évek óta szeretője egy nős férfinek (többségében 25-35 közötti nőkről beszélek).

1-2 szeretővel találkoztam is már, mikor nagy nehezen lecsábította a társaságba. Mindig azt hittem, hogy valami igazi toppasit fogok látni ezzel szemben teljesen átlagos férfiak, kb minden sarkon felszedhetne 5 facért belőlük bármelyik nő, de ugye azoknak nincs párja.

2017. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

A lányok tényleg ribik. És ostobák. Vagy durván defektesek. A fiúk is. És rájuk is érne már egy olyan szó, aminek a női megfelelője az irdas rtkes kva. Már elnézést a nyelvezetért.


Az emberek többsége (ki) használná a másikat és önző, mintaz állat. Mindent meg akar kapni, ami valójában nem is jár neki, mert a kisujját sem mozdította. "Szerencsére" zsák a foltját, mivel tömve vagyunk emberi fajba tartozó állatokkal, egymásra is találnak és egymást használják ki. Igazából máig nem tudtam eldönteni, hogy azért nem lehet velük minőségi kapcsolatot kialakítani és bármit kezdeni velük a testiségen kívül, mert ennyire lusták ezt a dolgot kicsit másképp kezelni (szégyen szerintem, mikor a legtöbb fiatalnak élni annyit tesz, mint különböző embereket egymás után dugni, egy kapcsolat pedig egyenlő a gonddal és a teherrel, fölösleges felelősség... Egyik semigaz, csak valaki, akit el kéne jó mélyre ásni, beültette az emberek agyába ezt és miatta meg pár hasonlóan ásnivaló ex miatt emberek erre vágynak és ebben hisznek) vagy egyszerűen csak ennyire hülyék. Úgy értem, hogy tényleg nem tudnak mást csinálni és agyi szinten már eleve alkalmatlanok arra, amire egy normális ember képes..

2017. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
mekkora gáz már, komolyan..
2017. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 a versenyszellem miatt értékesebb, és mert jó az "értékelése", "ha neki kell, akkor tudhat valamit". Az őskorban a nőt (és célpontját) még nem fogták a társadalmi szabályok, így követhette ezen ösztöneit.

De ma már nehezebb ez, mert a célhím egy férj lehet, akinek gyerekei vannak, és azt nem adja fel, de a nőnek még mindig élnek az ösztönei, és nem írja felül a tudatos gondolkodása sem, miszerint "úgy se hagyja ott, én csak szerető lehetek".

Na meg a párkapcsolatban élő férfi önbizalma nagyobb, ezért vonzóbb is.

2017. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem az a véleményem srácok,hogy manapság a nők nem tudják mit akarnak,a pasik meg pláne.Persze a legtöbben elmondják fiúk-lányok,hogy kedves párt szeretnének meg felsorolnak csupa-csupa jól tulajdonságot.De én azt gondolom,hogy az igazit nem tudjuk leírni szavakkal.Őt csak érezni tudjuk.Mert rengeteg olyan lány és fiú van ami simán megfelel a világban helyesnek tartott tulajdonságokkal(kedves,hűséges,törődő stb.)De az igazi ennél több,benne megvan az a plusz amit akarunk de szavak szintjén nem tudjuk elmondani.
2017. dec. 24. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!