Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy jó nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy jó nő vagyok, de mindenki csak megdugni akar?

Figyelt kérdés
Nem nézek ki rosszul, ezt tudom magamról, de mondják mások is, lehet velem beszélgetni, érdekelnek könyvek, filmek, diplomás vagyok, van normális munkahelyem, lehet velem bulizni (persze nem most), kirándulni stb. Mi lehet velem a baj mégis, ha vagy még randi előtt vagy 1-2 találkozás után mindenki a dugásra tereli a szót? Nyilván én is szeretnék, de azért elsősorban kapcsolatra vágyom, így nekem ez ilyen minimális ismeretség után korai.
2021. febr. 21. 11:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%
Azért van, mert egy alfa nem fog pitizni meg csicskulni hetekig egy több szinttel alatta álló, buta, öntelt átlag tucatnőnek.
2021. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%
Várjál összegzem, gyönyörű, okos, szerény, szolid vagy? Valami nekem hibádzik, csak jó tulajdonságokat írtál magadról, valamiért mégis csak szexre kellesz. Én is átlagon felüli vagyok, de én ezt nem tapasztaltam, párom is van már.
2021. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
küldj Tinder profilodra linket privátban, elmondom mi lehet talán a baj, ha szerencsénk van, még matchelhetünk is ;)
2021. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%

#17

"Te is megmondod egy tök idegen férfiról a mozdulatai, gesztusai alapján, hogy mennyire van megelégedve magával, mennyire magabiztos."


Erre volt egy nagyon jó ellenpéldám.

Azt gondoltam az illetőről, hogy egy önelégült bájgúnár.

Nos, bájgúnár talán, de akkora adag kisebbségi komplexussal, hogy megdugni se tudott rendesen, mert végig azon görcsölt, elég jó méretű és formájú-e a farka...

Elmentem fürdeni, jövök vissza, nézegeti magát a tükörben "De szerinted jól nézek ki?"

Azt hiszem, 4x találkoztunk, végül nem erőltettük a dolgot... 😁



Kérdező, amúgy hasonló helyzetben voltam én is...

A férjem (meg néhány ismerős) megmondta, egyszerűen vannak nők, akiknek olyan a kisugárzása, hogy az ember nehezen jut tovább, az egyszerű észjárású ösztönlény-típus meg egyáltalán nem....

2021. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
7 éve összejöttem társkeresőn egy volt párommal. Első randin volt szex de mi már találka előtt tudtok hogy együtt fogunk maradni. Ne kérdezd honnan..megérzés is részben. 4 évet voltunk együtt, ő meghalt. 2,5 évre rá újból társkeresőn ismerkedtem, első randin csók, másodikon szex, azóta együtt is élünk és tudom hogy együtt fogunk maradni...míg a "halál el nem választ"... Ezt lehet érezni vhogy...
2021. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Önismeret hiányos vagy, kiforratlan, kibontakozatlan személyiség, felszínes, no meg unalmas és rosszul látod a világot.
2021. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
56%
ja,ezeken az oldalakon komoly kapcsit ne várjál..ezek dugópartnerkereső oldalak....
2021. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!