Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy jó nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy jó nő vagyok, de mindenki csak megdugni akar?

Figyelt kérdés
Nem nézek ki rosszul, ezt tudom magamról, de mondják mások is, lehet velem beszélgetni, érdekelnek könyvek, filmek, diplomás vagyok, van normális munkahelyem, lehet velem bulizni (persze nem most), kirándulni stb. Mi lehet velem a baj mégis, ha vagy még randi előtt vagy 1-2 találkozás után mindenki a dugásra tereli a szót? Nyilván én is szeretnék, de azért elsősorban kapcsolatra vágyom, így nekem ez ilyen minimális ismeretség után korai.
2021. febr. 21. 11:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Mert a komoly kapcsolat is a dugáson alapul. Nekem pl úgy lett komoly kapcsolatom, hogy először csak szexelni jártunk össze párommal. Ráadásul meg is beszéltük, hogy ennél több nem lesz köztünk. És mégis lett.
2021. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a 40 es férfiak azt mondják hogy első pillanazban döntenrk ránézésre hogy melyik nő mire valo mire lesz jo.
2021. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
*a szingli nőknél sikeres férfiakrol irtam
2021. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Én annak is örülnék, ha csak nyalhatnálak.
2021. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
*és azt az első döntést szinte lehetetlen felül is irni
2021. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Azt én értem, de ha mondjuk le is feküdnék valakivel az első-második randin és nem lenne utána semmi, kb. lehánynám magam, hogy mégis miért csináltam. :D
2021. febr. 21. 11:34
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt sok az olyan férfi aki csak dugásra keres partnert. Lehet rossz helyen is keresgélsz.

Nem viselkedsz velük túl kihívóan? Mondjuk a leírásodból nem ez jön le.

2021. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
És hogy döntik el ezt ránézésre?
2021. febr. 21. 11:34
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem viselkedem kihívóan, sőt.. Nekem kell egy kis idő, hogy feloldódjak, valamit az öltözködésemmel sem próbálom sugallni, hogy dugjon már meg. :D
2021. febr. 21. 11:35
 10/27 A kérdező kommentje:
A hely lehet, hogy rossz, mert Tinderen szoktam ismerkedni meg néha Instagramon. Élőben sajnos a korona idején nem igazán tudok, mivel home officeban vagyok.
2021. febr. 21. 11:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!