Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy félénk?

Figyelt kérdés
Mitől félsz?
2021. febr. 21. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Csendes és visszahúzódó vagyok, gondolom ez IS állhat a félénkségem mögött. Sokmindentől félek, de leginkább attól, hogy sohasem lesz barátnőm.
2021. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nincs önbizalmam.
2021. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én attól félek, hogy elsóztam a mai ebédet egy kicsit.
2021. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A csalódástól.Még nem tudom elég jól kezelni de törekszem rá.
2021. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert kevés vagyok, és nem akarom, hogy ez túlságosan nyilvánvalóvá váljon. Amikor kiderül, hogy milyen buta vagyok, humortalan, unalmas stb., az olyan kínos, olyan szánalmasan érzem magam. Igyekszem nagyon óvatos lenni, elkerülni az összes olyan helyzetet, amikor ezek kiderülhetnek. Nem bírok el több lesajnálást.
2021. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

Minek foglalkozol másnak a véleményével?

A párom kicsit butácska, tisztában van vele és kurvára szarik a világra és mások véleményére. Én is így vagyok vele, imádom őt.

A legboldogabb ember a földön.

2021. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Szuper, hogy ő le tudja szarni, én sajnos nem. Egész életemben kaptam az ívet vagy az említettek, vagy a pocsék külsőm miatt, túl sok volt... Nem tud csak úgy leperegni. Főleg, hogy a pároddal ellentétben én nem kellek. Nagyon nem. Nyilván könnyebb lenne, ha nekem is lenne valaki, aki mindezek ellenére tud vonzódni hozzám, akar engem. De nincs, legfeljebb olyanok, akiktől nemcsak én, hanem kb. az összes többi nő is a világon elsírná magát. Ez van. A külsőmet sajnos nem tudom elrejteni, muszáj kínosan ügyelni arra, hogy akkor legalább a belső hiányosságokat el tudjam.
2021. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbizalmam, az elutasítástól, stb.
2021. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hogy megvernek
2021. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem írnám le részletesebben, mert nem akarom hogy felismerjen valaki :D.

De igazából, nem voltak rendes barátaim, csúnyának érzem magam, és emiatt lettem önbizalom hiányos.

2021. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!