Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednél?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy vége a korlátozásoknak, minden nyitva. Szórakozóhelyeken, pubokon, tehát az éjszakai életen kívül milyen lehetőségeket tudsz mondani ismerkedésre? Nyilván ez a legjobb lehetőség, de úgy érzem, hogy ezeken a helyeken nagyon réteglányok vannak.


Amit nem szeretnék látni:

- tömegközlekedésen: autóval járok

- bárhol: ezt azok mondják, akik egy példát sem tudnak mondani

- bolt: ugyan már


Bármilyen ötletet szívesen fogadok. Hobbijaimnak sajnos csak magányosan tudok hódolni, de szívesen kipróbálnék új dolgokat, amivel új embereket tudok megismerni.


25/F


2021. febr. 21. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Margitszigeten futás közben
2021. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A bolt jo.

En is ismerkedtem ott mar es 2x is bejott a dolog 🙂


Tematikus forum, barati kor, egyetem, munkahely, tagabb csalad barati kore (hatha van olyan ismerosa az uncsinak aki megfelel) kirandulas, vannak kirandulos csoportok, nyaralas alatt...

2021. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen, egyetemen, főiskolán, edzőterem, séta közben... hát szóval vannak helyek, ezekkel csak az a baj, hogy alapvetően ide nem csajozni/pasizni járnak az emberek. Míg szórakozóhelyeken, ahol vannak kifejezetten ismerkedòs esték is, már nagyobb eséllyel találsz valakit. És az nem igaz hogy réteglányok járnának ilyen helyekre, szinte minden szórakozóhelyen ki lehet fogni normális csajokat, de szórakozóhely és szórakozóhely között is van különbség, meg tudod válogatni hova mész. Pl egy Blue Foxba nem az a kategória jár mint a Peaches and Creambe, de a Rioba és a Gozsdu udvarba is sok féle népség jár. Szerintem az instant eléggé legalja. Viszont ilyen helyen a férfiak és a nők is kiteszik amijük van, de ez jelzi azt hogy nyitottak az ismerkedésre
2021. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Karaoke-bár.
2021. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Orvosi rendelőben.

Eltört a kezem pár éve, a röntgen asszisztens egy helyes csajszi volt, barátságos, segítőkész. Kontrollra mikor menni kellett, akkor is ő volt, meghívtam egy kávéra.

4 éve a feleségem:)

2021. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, szóval csak azért írtam le, hogy tényleg BÁRHOL találhatsz párt, ahol az élet adja.
2021. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!