Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (Meleg kérdés)Odaadó, figyelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg kérdés)Odaadó, figyelmes férfiként, merre érdemes a neten/bárhol férfiakkal ismerkednem?

Figyelt kérdés

30-as éveim elején járok. Mosok, főzök, takarítok, és szeretem kényeztetni a partnerem, a kedvére tenni... ismerkednék valakivel, aki mindezt értékeli is. Férfias, határozott, erős jellemű hím egyedet keresnék magam mellé, aki tud értékelni is, nem csak használni.

Tinder, meg nemtommi az marhaság... az ismerkedésre van valami jó oldal, lehetőség, amit Ti ismertek, és én nem?



2021. jan. 27. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
szopnek pont hu
2021. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a useless választ.
2021. jan. 27. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
keramiaedeny pont hu
2021. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul sem tudsz kis homokozólapát, nem ebbe az országba való vagy!Menj akkor Angliába!
2021. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Fidesz, ez van írva az irodára: Szájer József
2021. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ismerkedős oldalakon többnyire ugyanaz a réteg van jelen. Itt a gyakorin is lehet, van az ismerkedés kategória...ha beleírtad volna a kérdésedbe hogy honnan keresel, akkor az érdeklődő személyek itt is rád írhattak volna.
2021. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Én az alábbi oldalakat ajánlanám Neked, én ezeken voltam fent:

Planetromeo

Melegrandi

randi.gay.hu

Tinder - itt megjegyezném, hogy nekem egy kellemes csalódás volt. Sok normális faszival tudtam beszélni :)


Inkább légy nagyon óvatos, ne használjanak ki, nagyon sok a suta ember ezeken az oldalakon.. remélem jó társat találsz és boldogok lesztek ☺☺

2021. jan. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

4/7 anonim

Érdekes. Tőled értelmesebben fogalmaztam, sérelmezés/sértegetés nélkül... akkor csak tudom törni eztet a magyartot. paraszt. - csak azért is kis betűvel. :)

2021. febr. 20. 16:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pl. egy hozzád hasonló embert nagyon nagyon sokra tudnék értékelni. No, persze ez alatt nem a "Mosok, főzök, takarítok, és szeretem kényeztetni a partnerem" dologra gondoltam : Nekem rohadtul nem lenne pálya kihasználni a másikat. Meg amúgy is, házias én is tudok lenni ;)

De még hetero barátként se találtam ilyet a környezetemben... nemhogy párkapcsolatra valakit!! =(


A netes "ismerkedés" meg.... Pfff... teljesen kiéget (az ottani idétlen, ízléstelen dolgokkal)


Planetromeo-t egyszer én is megpróbáltam, még talán az lehetne a legnormálisabb... Ott meg 2 nap után egyszercsak kérdés nélkül láthatatlanná vált a profilom, üzeneteimet nem továbbította. =[ Totális instabilitás.

2021. febr. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!