Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnák megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák megismerkedni egy igazán ronda nővel olyannal aki nem csak mondja?25f

Figyelt kérdés

van valami oldal rá de olyan ahol nem vernek át és mondjuk ingyenes.


én magam sem vagy a szőke herceg plusz 160cm és 80kg-vagyok

szeretnék már egy normális nőt még ha tényleg csúnya is de legyen rendes a többi majd alakul.


2021. febr. 22. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy attól, hogy valaki ronda, még nem biztos, hogy kellesz neki. A legtöbb nő inkább elvan egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, ahol a másik taszítja. Ja, és elárulom, senki nem akar úgy ismerkedni, hogy a másik is rondának tartja. Nem akar azért kelleni, mert ronda, és úgysem jut jobb.Ugyanis egyedül mindig jobb, mint egy ilyen fhos kapcsolatban.
2021. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát sajna mondasz valamit
2021. febr. 22. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez van. És szerintem mindkét oldalról ez lenne a normális. Nem arról van szó, hogy ne gondoljuk át az igényeket, ésszerűek-e, de akármennyire nem lehet levinni. Viszont mindig lehet dolgozni magunkon.
2021. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
A ronda kövér nők is jóképű sportos stb. férfit akarnak.
2021. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát ez az nem is igazán értem miért nem lehet legalább 1 próbát tenni

én itt vágyok társra vagy akár szexre ő meg ott és el halad így az élet

jó oké vannak prostik a szexre ezt értem csak azt nem miért kellene inkább prostiznom.

2021. febr. 22. 12:14
 6/6 anonim ***** válasza:

A rondaság relatív, akárcsak a a szépség. Ami neked csúnya másnak lehet szép, és fordítva is. Ami neked csúnya másnak lehet szép.


Ha olyat keresel aki számodra ronda, akkor a társkeresőkön (pl. Tinder) olyat húzz jobbra aki szerinted ronda (bár előző hozzászólóval egyetértek, jobb egyedül lenni mint valakivel akit taszítok, vagy engem taszít), de még is látsz benne valamit. Próbálkozni tudsz így is. (Csak ne említsd meg a lánynak, hogy szerinted csúnya)


Az egész a kisugárzáson múlik. Próbálkozz te is jobban bízni magadban, esetleg egy frizuraváltás, vagy stilusváltás, amitől jobban éreznéd magad a bőrödben. Próbáld megtalálni magadban azt, ami szerinted szerethető.

2021. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!