Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék olyannal megisme...

Hogyan tudnék olyannal megismerkedni személyesen, aki távol él? Lent kicsivel bővebb:

Figyelt kérdés

Szóval, ismerek egy lányt az interneten keresztül, aki lehetséges, hogy szeretne engemet, de mivel egyikünk sem olyan hülye, hogy interneten keresztül hozzunk létre párkapcsolatot, egyértelműen találkozni kéne vele. Csak ugye a bökkenő az, hogy jó messze lakunk egymástól, persze még ugyanabban az országban. Van valami tippetek, hogy milyen alkalommal, ürüggyel, hogy tudhatnék vele találkozni? Van valami ötlet?

Olyan eszembe jutott, hogy valami koncertre én is elmegyek, meg ő is, de az részemről költséges, és nem mindig jár az ember koncertekre (Személy szerint én életemben csak egyszer voltam, a kevés pénz miatt) meg ugyebár, fiatalságom jóvoltából is kevesebb a lehetőségem.

16/f



2014. márc. 9. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
mondd meg az igazat. MÁV a barátod
2014. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És ha mondjuk azért mennél el, hogy találkozz vele?
2014. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!