Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Változhat a helyzetem idővel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat a helyzetem idővel? Másnak hogyan alakult ez?

Figyelt kérdés
Sajnos így a krisztusi kor szélén döbbentem rá hogy mekkora lúzer vagyok. Soha nem volt barátnőm. Ennek az oka hogy kövér vagyok. Egy elhízott ronda féreg. De nagyon ronda. Sokáig azzal áltattam magam hogy más kövér embernek is van párja. Igen ez valóban így van de valószínűleg az a kövér ember talán nem utálja magát a tetejében még úgy mint én... Én sem tartom magam szépnek. Nagyon ronda és gusztustalan vagyok. Tegnap készült rólam egy fotó ami szembesített a valósággal. Érdekes hogy én hogy látom magam és egy fotó akin ugyanaz van vagyis én mennyire mást tud mutatni... Én sem tetszem magamnak sőt undorodom magamtól. Akkor hogy várjam el egy nőtől hogy vonzódjon hozzám? Ezt a kérdést reggel tettem fel magamnak. Sokat próbálkoztam a nőknél és mind elutasított. Visszagondolva nem hibáztathatom őket emiatt. Csakis magamat. Megértem hogy undorodnak tőlem. Eldöntöttem hogy lefogyok. 173 centi vagyok és 127 kiló. Akkora nagy ronda fejjel mint egy diszperzites vödör. Mi vonzó legyen rajtam a nők számára? Az hogy ápolt vagyok és igényesen öltözöm nagyon kevés a vonzalomkeltéshez. Szóval le akarok fogyni mert csak így nőhet az esélyem nulláról minimálisra. De sajnos annyira összeroncsolódott az önképem és az önbizalmam főleg látva a fotóim hogy nem tudom elképzelni hogy lehet belőlem egy jó külsejű valaki főleg hogy a hajam egy része már kihullott. Ha valaki hasonló mélyről indult és lefogyott hogyan alakult később számára az önképe? Mennyiben változott a helyzete társkeresésben? Megköszönöm ha valaki megossza velem a történetét.
2021. febr. 22. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha le tudsz fogyni, javulni fog az önértékelésed is. Nálam így volt. Én is jócskán 100 fölött voltam csúcsformámban lementem 78-79 ig. Azt írod igényesen öltözöl, ez ki van zárva, 127 kilós emberen semmi nem áll jól. Ha sikerül lefogynod, akkor már jól fognak állni a ruhák, én is meghagytam egy nadrágot emlékeztetőnek, 56-os basszus, most 48-50-est hordok😄
2021. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért mondod hogy kizárva az igényes öltözködés? Az igényes holmikból gyártanak 3xl-est..
2021. febr. 22. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden változhat, ha teszel érte. Nem kell egyből a végső eredményt várni, hanem szépen, fokzatosan haladni. Közben látod a változást, és belül is alakulsz.
2021. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére az elhízottságon tudsz változtani, a legjobb lenne ha felkeresnél egy személyi edzőt, aki ténylegesen foglalkozik veled. Viszont kitartónak kell lenned, iszonyatosan nehéz lesz hónapokon keresztül csinálni. A lefogyás legyen most a fő célod, a többi problémán utána is tudsz majd dolgozni.
2021. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!