Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 feletti szingli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 feletti szingli férfiak, ti hogy fogadjátok el az elmúlást, hogy egyre csak öregedtek (mint mindenki), egyre kevésbé jöttök be a nőknek (ha eddig még volt is kevéske sikeretek), egyre nagyobb az esély a forever alonra? Miközben majdnem mindenhol..

Figyelt kérdés
boldog párokat láttok (persze sok válást is)...
2021. febr. 22. 21:10
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
A vesémmel vannak bajok, meg az epém is szúr néha, szal leginkább ez foglalkoztat, erted.
2021. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a térdem fáj,meg a hátam szokott szaggatni.Keresnem kellene valami könnyebb munkát,most főleg ez köt le.
2021. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
91%
Egyre rosszabbul, sz@r a magány. De próbálom másban megtalálni az örömöm az életben. 36/f
2021. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Csak 32 vagyok. Legutolsó randim 22 évesen volt. Elmúlt 10 éveben semmi közöm nem volt a nőkhöz magánéleti szinten. (Megjegyzem, én próbálkoztam.. volt több randira hívásom.. de a másik fél nem kért belőlem.) Igazából sz@rok is már bele. Ami el lett bszva, az el lett bszva.
2021. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Az első két válaszoló jó arc lehet! 😄
2021. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
33%
Talán ha a 35 feletti szingli férfiak a 35 feletti szingli nőkkel próbálkoznának... és nem a 20 éves kiscsajokkal, lehet, hogy tojnának az elmúlásra.
2021. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
85%
Jot mosolyogtam. 35 ev meg elmulas? Mi van? Sut a kerdesbol a melankolia. Bocsi, hogy nokent valaszolok. 20-as eveim elszerencsetlenkedtem. 30-ban kotelezodtem el. Gyerekek szuletese. Kapaszkodjatok 40+ erzem magam "igazi nonek" aki tudatos, es ugy tudja elvezni a szexet mint meg soha.Ugyanilyen tortenetet el tudok kapzelni ferfi eseteben is. Nem mimdenki koran ero.
2021. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
52%
A “férfi” 35 felett kezdődik.
2021. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. úgy, hogy a családalapítást már elengedtem és ezzel együtt a párkapcsolatokat is. Legalábbis különösebb energiát már nem fogok bele rakni (értsd: nem társkeresőzök, nem járok el rendezvényekre). Ha már egyszer "forever alone", akkor megpróbálom azt a legélvezetesebbé tenni. Csinálom, amihez éppen kedvem van, és a korábbi "melózok, spórolok, hogy megteremtsem a leendő családom számára az anyagi biztonságot" helyett már kizárólag magamra koncentrálok. Ez nem azt jelenti, hogy ész nélkül felélem az eddigi munkám gyümölcsét, hanem azt, hogy már nem vállalok el pluszmunkát, nem mondok le olyan dolgokról, amiket ki szeretnék próbálni csak azért, hogy azzal is spórolni tudjak valamennyit. Nem így terveztem fiatalon, szerettem volna saját családot, gyereke(ke)t, de így alakult.

40/F

2021. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
35%
A covid miatt mindannyian elmúlunk, úgyhogy akinek több a vesztenivalója, mert párja van, arra cudar idők jönnek.
2021. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!