Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lelkileg sérült nőhöz milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg sérült nőhöz milyen társ illik szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy ugyan olyan lelkileg sérült férfi mint a nő? Vagy pedig inkább egy önbizalommal teli életvidám férfi aki segítene a nőnek legyőzni a lelki gondokat? Mert szerintem aki nem sérült lelkileg nem tudja nagyon megérteni azt aki viszont sok rosszat átélt már az életben és nem tud pozitívan gondolkodni. Mert sajnos én ilyen vagyok 33 éves létemre nagyon meggyötört vagyok lelkileg és ha ez még nem lene elég pluszban még pánikbeteg is vagyok. Úgy szeretnék egy olyan társat aki mellett önmagam lehetek és aki úgy szeret ahogy vagyok a hibáimmal együtt. De sajnos rájöttem hogy nagyon nehéz találni ilyen férfit.
2021. febr. 24. 13:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus
2021. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Én írtam privátot a kérdezőnek, mert azt hittem, hogy van nála esélyem, de közölte, hogy van pasija, szóval a hozzám hasonló reménykedő férfiaknak üzenem, hogy ne írjatok a nőnek. Azért fáj a szívem, mert azt hittem találok lelki beteg f.a.s.z létemre egy lelki beteg nőt és happy end lesz a vége a dolognak.
2021. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Te reménykedsz, amikor semmit nem tudsz róla és még csak nem is láttad még? Wow, te sem vagy 100-as
2021. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
Nekem van. Határozottan egészséges, de MEGÉRTŐ pár kell melléd. Én is küzdök a démonjaimmal, de úgy, hogy a párom ezt normálisan reagálja le, nem ordít velem, nem üt meg és nem szid, ha én pl rosszat mondok rá, vagy kiakadok, hanem türelmesen megvárja ameddig lehiggadok(exekkel ellentétben), azóta sokkal kevesebb az ilyen esetem.
2021. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Megértő férfi. Nehéz lesz találni, rohadtul. Most beszélgetek egy lánnyal, aki nagyon normális, kedves, egészségesnek mondható. Ezelőtt olyan palijai voltak, hogy csak csodálkozik, hogy valaki megérti őt, meghallgatja, kiadhatja magát, közben semmi különöset nem csinálok vele, csak az alap figyelmet adom meg. Sztem a többség ember leszarja a másikat a tudtán kívül, és ezt még észre sem veszi egyik fél sem, csak érzik, hogy valami szar van.


"Egy ugyan olyan lelkileg sérült férfi mint a nő?"

Őszintén, te beérnéd egy lelkileg sérült férfival? Biztos nem akarnád.

2021. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
emberek, álljatok már le. Lelki teherrel, sérüléssel NE kezdj kapcsolatba, pláne ne egy hozzád hasonlóval, ahol 2 ilyen ember egymást viszi le az nagyon rossz.
2021. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek egy lelkileg sérült emberhez egy lelkileg egészséges ember való inkább mint egy lelki sérült. Amúgy ezt én is észrevettem ha két lelkileg sérült összejön csak rombolják egymást még jobban pedig az lenne a lényeg hogy inkább hogy együtt találjanak megoldást a problémára.
2021. febr. 25. 13:01
 18/19 anonim ***** válasza:
Aki lelki serult, az el van merulve a problemajaban, nem fog tudni az egyuttmukodesre koncentralni. "van eleg baja". Ha olyan embert szeretnel, aki rendben van lelkileg, az meg minek foglalkozns egy olyannal, aki nincs? Neki ez egy szenvedes lenne, a masikat osszekapirgalni. Nincs kiralyi ut, magadnak kell elvegezned a munkat magadon. Mas nem fogja. Nem is tudja. Az csak egy delibab gondolat, hogy valaki jon es aztan megment. Gondolhatod, hogy ez mukodne, de a vilag nem ilyen.
2021. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Amúgy ezt én is észrevettem ha két lelkileg sérült összejön csak rombolják egymást még jobban pedig az lenne a lényeg hogy inkább hogy együtt találjanak megoldást a problémára"

Aki pedig egészséges, azt te lehúznád. A beteg lehúzza az egészségest, főleg te, mert elég szélsőséges eset vagy az írásodból véve. De neked azért van esélyed egészséges férfira, mert ők lefelé is keresnek párt, és sajnálják, segítik azokat a nőket, akik gyengébbek. Már amelyik, valaki kihasználja és csak megdugja, de az hogy egy nő egy nála betegebb férfin segítsen, nem tudom elképzelni, max. ha valami vonzó bűnöző lehet, rosszfiú, de nem egy lelkisérült. Azt túl gyengének látják.

2021. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!