Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik 40-es szűz nő? Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik 40-es szűz nő? Olyan aki találkozgatna egy 49 éves férfival?

Figyelt kérdés
Már hányingerem van attól, hogy minden nőnek vannak "exei", "volt pasijai", mindig többesszámban. Tudom, hogy csak egy ábránd, de nincs érintetlen?
2021. febr. 24. 20:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, engedj meg egy gonosz viszontkérdést: Tegyük fel, hogy találsz egy nőt, aki látszólag szende, félénk, visszahúzódó és azt is mondja neked, hogy ő bizony soha nem szexelt, de még csak nem is csókolózott...


Mi a garancia rá, hogy csakugyan szűz, hogy igazat mond? Messziről jött ember azt mond, amit akar. Ettől függetlenül is fordult már elő párszor a történelemben, hogy egy párkapcsolatban teszem azt 2-3 év múlva derült ki egy s más a másikról.

2021. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nem kellene szűz nő! (Most azon lépjünk túl, hogy ha 40 évesen szűz, akkor mentálisan ép-e?) Nem szeretném az élményt, hogy egyszer csak azt mondja:"Jéé, hát így néz ki egy pénisz élőben?" F50.
2021. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ha te is az vagy, akkor rendben van.

Ha nem, akkor mégis milyen jogon várod el?

Amúgy vannak ilyen nők, de ők nem szeretnének "agyonhasznált" hapsit, mert hányingerük van attól, hogy minden férfinak vannak "exei", "volt pasijai", mindig többesszámban és inkább várnak az "érintetlenre". :))

2021. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászólók, köszönöm mindenkinek, hogy megosztja a véleményét.

Igazából a kérdésem nem vitaindító akart lenni, csak egy egyszerű kérdés volt.

Eddig nem írt olyan, akire a kérdés vonatkozott volna, lehet, hogy ilyen nem is létezik, vagy nem olvassa itt a kérdéseket. Az is lehet, hogy egy 40-es szűz nehéz eset lenne, mert miért nem volt eddig párkapcsolata.

Írták többen, hogy milyen jogon várom el mástól, ha én nem olyan vagyok...én erről ábrándozom. Hogy "jogos" e, vagy sem, annak nincs jelentősége.

Szoktam nézegetni a kérdéseket és válaszokat a szexualitás szekcióban. Ha igazak a hozzászólások nők részéről, hogy milyen és mennyi tapasztalatuk van a legkülönbözőbb perverziók kapcsán, amikben szívesen részt vesznek, hát komolyan mondom, hogy émelygek.

2021. febr. 25. 15:00
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

Ép eszű szűz nő miért akarna 49 éves pacákkal összejönni?

Mondjuk kb olyan 25 éves korig max megértem, ha tartogatja a szűzességét. Ha normálisan néz ki és nem defektes, akkor jelentkezők azért vannak, saját korosztályából is.

Ha azonban 40 éves koráig szüzen marad ott már fejben is vannak bajok bőven és külsőre sem lehet valami kívánatos. Annak nyomós oka van, hogy úgy marad. Lehet aszexuális, esetleg valláskárosult is, ez sem túl biztató. Na és hol marad a tapasztalat? Azért 40 éves korra nem árt némi szexuális kultúrát, tapasztalatot szerezni nőnek, férfinak egyaránt, különben az ilyen együttlétekben nem lesz sok köszönet. Aki 40 éves koráig így állt hozzá (sehogy) a szexhez, az később sem lesz valami nagy durranás (gondolom). Legalábbis én nem szeretnék egy 40 -50 körüli szűzet kifogni, bár én nő vagyok, de kb a hideg kiráz a gondolattól, hogy egy olyan emberrel legyek, aki 40 évig a szekrényben dohosodott a molyok között.

Van pár ilyen nő ismerősöm, 50-60 körül vannak és 99 % hogy szüzen élték le eddigi életüket. Rondák szegénykéim mint a bűn, de nem hinném, hogy ez a fő gond. Valami más is van bennük, ami nem klappol.

2021. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Te azt gondoltad, hogy ilyen vénembernek majd sorra jelentkeznek itt a szuz nok, hogy segits rajtuk?😂
2021. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

16# hogy ki öreg, az relatív. Amúgy nem akarok senkin "segíteni" ;)

Ezek szerint csak engem zavar, hogyha megismerkedsz egy mondjuk 30 éves nővel (ja, nem az ilyen vén f@sz, mint én, ugye?), aki mondjuk 16 évesen kezdte, akkor őt az elmúlt 14 évben, a mai erkölcsöket figyelembe véve jó eséllyel meg.szta, sgbe is, szpatta, ráélv.ve arcra, szájba, mellbe, lep.silve, mélytorok, stb, a szélsőségesebb dolgokról nem beszélve, kb na mennyi legyen, 15-20 f@sz. (Bocs)

Természetesen biztos vannak, akik nem élnek túlságosan szabados életet, de nekem úgy tűnik egyre többen vannak, akik igen.

És kedves nő embertársak, értsétek meg, a párkapcsolatok/szexualitás terén a férfiak és nők különböznek. Gondoljatok a 'mesterkulcs és lakat, amit minden kulcs nyit' példára.

2021. febr. 25. 16:11
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

Na és??? Utána megmosakszanak!

Gondolod, hogy egy sokat megélt férfi gusztusossabb a ki tudja milyen puncik után, amiket kinyalt és beledugta a farkát? Ezt a kulcsos, lakatos mesét ép nő nem veszi be! Az a pasi, aki így gondolkozik, mint te, nem is érdemel mást, csak egy szerencsétlen aggszüzet, annak talán megfelsz, viszonyítási pont hiányában.

2021. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
61%

Jo akkor majd mi szenvedunk a szexhianytol mert nok vagyunk, oke?:)

Nekunk az nem jar.

Kizarolag gyereknemzes celjabol fogunk szeretkezni, es azt is csak misszionarius pozban, hogy ne legyunk k*rvasak es elvezni sem fogjuk, mert nem az a cel, mivelhogy pina van a labunk kozott, nekunk megkell tagadnunk az elvezetet, az csak a ferfiak kivaltsaga.

Gondold mar kicsit vegig neked milyen lenne, ha elitelnenek teged ilyen hetkoznapi dolog miatt, mint a szex, csak mert ferfi vagy, semmilyen szexualis dolgot, amire a tested vagyik/kivancsi, nem tehetsz meg, mert ferfinak szulettel:D

Hiaba vagy kiehezve, frusztralt vagy a szexhianytol, akkor sem szexelhetsz, mert ferfi vagy:D

Te igy tudnal elni? Nem hat, gondoltam.

Es igen, remelem felb*sz a tudat, hogy mi nok osszevissza szexelunk, amikor csak kedvunk tartja, mert minden sarkon lehet talalni elovibratorokat, akik egy csettintesre jonnek, ilyen olcsok vagytok😌

Az a kulcsos lakatos dolog meg mar 200 eve, amikor te szulettel, mar akkor unalmas volt, de nyugtassatok csak magatokat fiukak, ettol meg himr*banc ugyanugy az a pali is, aki mindenkibe belelogatja a kis 10 centis pusztitojat, na tovabbi szep egyedul megdoglest neked😊

2021. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#19

Légyszíves az "egyedül megdöglést neked" jókívánságodat gondold át.

Melyik részét nem értetted a korábbi hozzászólásomnak?

NEM kértem tanácsot, érted? Feltettem egy kérdést, aminek nem te vagy a címzettje.

A kulcsos példa valóban régi és továbbra is érvényes.

2021. febr. 25. 18:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!