Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik 40-es szűz nő? Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik 40-es szűz nő? Olyan aki találkozgatna egy 49 éves férfival?

Figyelt kérdés
Már hányingerem van attól, hogy minden nőnek vannak "exei", "volt pasijai", mindig többesszámban. Tudom, hogy csak egy ábránd, de nincs érintetlen?
2021. febr. 24. 20:35
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Újra elolvastam a kérdésem, kíváncsi voltam, mitől pöccentek be az öntudatra ébredt pnák.

Tehát a "találkozgatni" nem azt jelenti, hogy összejárni krni, hanem egyszerűen csak beszélgetni, ugyanannak örülni, kirándulni, effélék. Ha van férfi-nő vonzalom, akkor az meg csak alakulgasson, de ne a mai recept szerint. Lassabban, mélyebben...

2021. febr. 25. 18:48
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

‘Gondoljatok a 'mesterkulcs és lakat, amit minden kulcs nyit' példára.‘


es?? mit akarsz ezzel az ostoba kozhellyel mondani? azt, hogyha egy pasi sok not dug meg, az meno, de ha egy no sok pasival fekszik le, az kur va? komolyan van olyan retardalt, aki 2021-ben ezeket az ocska szovegeket nyomatja?


gondolkozz mar el egy kicsit, papa, ha ilyen lenezoen beszelsz a nokrol ugy altalanossagban, miert lenne olyan, aki neked adja a szuzesseget? amugy meg miben befolyasolja egy no szemelyiseget, intelligenciajat stb. hogy hany f@sz jart benne, mit szamit ez?


es ha valaki mondjuk egyetlen ferfival, a ferjevel fekudt le egesz eleteben es 40 eves koraban meghal a pasi, o meg egyedul marad, elutasitanad, mert ‘szet van k urva’?

vagy ha valakit 16 eves koraban megeroszakolnak es azota se tudott ferfira nezni, akkor a szemedben az is egy ‘hasznalt kis r inanc’?

es anyadat is egy ‘szetk urt’ oregasszonynak tartod akkor ezt a logikat kovetve?


annyira buta vagy es korlatolt, higy eselytelen, hogy not talalj magadnak. szerencsere par eve mulva mar fel se fog allni, szoval utana bucsutmondhatsz a kis fetised megvalositasanak.

2021. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Jaaa, vagy úgy, értem, szóval csak lassan...Hát, végül is, ha 40 - 50 éves korig kibírta valaki szűzen, mit számít még hozzá egy-két év? Nehogy most siesse el, ha eddig szépen várt. Ráér 60 körül, legalább nem kell aggódni, hogy becsúszik a gyerek.
2021. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
De beteg ez a 4 zöld akármis 23 éves bszatlan szűz csaj....
2021. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!