Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok, akik gyűlölik a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik gyűlölik a férfi nemet elsősorban megkeseredett nők akik ilyen anonim fórumokon élik ki a frusztrációikat azért, mert nem kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Azok mind szeretők
2021. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Leutánozod az előbbi kérdésemet, komolyan?
2021. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem. Aki gyűlöli a cigányokat, az közéjük akar tartozni?
2021. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Miért lettek kitörölve a hozzászólások? Vicces voltak
2021. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem. A férfiakra igaz, a nőkre nem. Eléggé adja magát a dolog. A férfiaknál létezik ez az "utálom, de kell, nem kellek neki, ezért utálom" körforgás. Férfiak rendszeresen mondanak olyat, hogy "hülye qrva, de egy patront megér". Nőknél ilyet még nem hallottam.


Ha egy nő utál valakit, akkor utálja, ha egy férfi... attól még lehet, meg akarja bszni, amit soha nem fogok érteni.

2021. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nincs ilyen, hogy "a férfiak".
2021. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem gyűlölöm a férfiakat, sőt nem szokásom olyan embert gyűlölni akit nem is ismerek. Itt inkább az általánosításokkal van baj. Én sajnos ugrok a minden nő sz@rrágó r.banc, meg a 30 felettiek már szottyos mammerek mondókákra. Sajnos beleállok a vitába feleslegesen. Én sose állítottam rosszat a férfiakról, imádom a párom, nincs okom gyűlölködni. Exeimnek is meg tudtam bocsátani. Szóval ennyi. Fusztrációt nekem a hamis vádak okoznak. Valószínűleg azért, mert sokat bántottak a fiúk gyerekkoromban és emiatt kisebbségi komplexusom van.
2021. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Istenem....
2021. ápr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem a női nemet utálják, ha nem képtelen a változásra hogy ha pár százalékkal is de legalább előrébb jussanak nők terén, igazából magukat utalják.
2021. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
Ezek akikről a kérdésben írsz kvázi "női incelek", a mentalitás ugyanaz, csak a társadalmi megítélés pozitívabb, illetve sokuk "social justice warrior"-ként éli ki fölös energiát, ami bár hasznosabbnak tűnik, mint a fórumos dünnyögés, de valójában károsabb sok esetben. Ők tiltanak be teljesen random dolgokat ("túl férfias jelzőlámpa", "XY költő szobra"), mert mindenbe beleakarják látni az elnyomást vagy a "rasszizmust".
2021. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!