Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban is ennyi a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is ennyi a nő nélküli megkeseredett férfi?

Figyelt kérdés
Szinte naponta jönnek ezen az oldalon a síránkozó fiúk férfiak hogy nincs barátnőjük, meg hogy nem tudnak nőkkel ismerkedni, egy csomó ilyen jellegű kérdés van. A való életben is ennyi a megkeseredett férfi, vagy csak ezen az oldalon van így?
2019. máj. 19. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Sajnos tényleg ilyen sokan vagyunk. Minden 10 férfiből csak 9. van nője... csak a legerősebb, legalfább, leggazdagabb csávóknak van csaja.


Már szektánk is van, csatlakozhatsz is :)


24/F

2019. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem csak az oldalra jellemző!
2019. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Diavolino44 ***** válasza:
71%

Szerintem ez ilyen gyűjtőhely. A való életben ezt senki nem hangoztatja, h bárcsak lenne már barátnőm, erre jó az internet. Sok szingli férfi ismerősöm van, de ezt a témát nem szokta senki felhozni.

Szóval ez a jelenség inkább belül játszódik le.

2019. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Még sokkal több. A való életben ott vannak még azok is, akik nő(k) mellett keseredtek meg.
2019. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Természetesen. Én sem szoktam minden szembejövőnek elújságolni, hogy belebolondulok lassan a magányba, itt viszont név nélkül ki tudom írni magamból. Megkapom a szokásos lepontozásomat, majd egy picivel mégis jobban érzem magamat, hogy nem odabent gyűlik a feszültség bármiféle olyan felület nélkül, ahol ki tudnám magamból adni.
2019. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, csak ott nem mondják el neked, nm tűnik fel...

Amikor én küzdöttem a nőkért, és néha összejött (ritkán) egy szexpajtiság, a barátaim is azt hitték, hogy én egy igazi nőcsábász vagyok, aki naponta más nővel élvezkedik, amin én erősen meglepődtem honnan veszik... pedig nem, örültem ha havonta 1-2x volt szex valakivel, miközben én 1 valakit akartam csak, akivel minden nap 2-3x, komolyra.

2019. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok van, de frusztrált nő is.

Sokat gondolkoztam már azon hogy lehet a keresletet és kínálatot összehangolni

2019. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Nincs róla statisztikám, de tuti rengetegen vagyunk, névvel és arccal nem panaszkodunk.

Egy fórumon névtelenül könnyebb kiadni a fájdalmat.

29F

2019. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!