Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok egy nőn a tetoválás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok egy nőn a tetoválás társkereséskor?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 08:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
55 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%
Nekem alapvetően nem, bár attól függ, mit ábrázol és hol van a tetoválás, de ha nincs sok belőle akkor nem.
2021. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Elsősorban a személyisége/a viselkedése érdekel a legjobban.Természetesen ha meglátom rajta a tetoválást,megnézem azt is,hogy mit ábrázol.De kizáró oknak semmiféleképpen,még csak zavaró oknak se mondanám,mivel egyáltalán nem ez számít a mérvadónak a döntésemben,hogy számomra szimpatikus-e a hölgy,avagy nem.
2021. febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%

Általában nem, de nálam igen.

Érdekesebb lenne, ha tudnánk hogy melyik nemnek záródik ki. Ergó nő vagyok és nem zár ki egy nőt a tetkó vagy férfi vagyok és bla bla.

2021. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mindegy, hogy egy pillangó van a fenekén vagy az exe neve a dekoltázsán. De nagyon sok a tetovált férfi, őket biztos nem zavarja, sőt.
2021. febr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Az a párkereső ember, akinél ez kizáró ok, meglehetősen megnehezíti a saját dolgát...
2021. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
Nő vagyok, nekem a fél karom tetoválva van, nem az az okádék fajta, hanem nagyon igényes szerintem. Ha valaki emiatt nem akar ismerkedni velem, azzal én nyerek, hogy már a lehető leghamarabb kiderült és megspóroltam magamnak az időt amit egy gyökérre pazaroltam volna:)
2021. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%
Engem zavar, illetve zavarba ejt a tetoválás, minél nagyobbak és minél több van a testen, annál inkább. A diszkrét tetoválás még nem kizáró ok nálam, a hivalkodó viszont már igen.
2021. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen tetoválásról van szó

2021. febr. 27. 09:00
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Páromnak is van, jól áll rajta, lesz nekem is
2021. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%

5-ös

Ez az élet. Az emberek 25-35% kb dohányzik, így ezzel is megnehezíted a dolgod. A magyarok jelentős része nem beszél idegen nyelvet. Van aki nem akar hetente bulikázni, másnak meg ez az élete.

Ami valakinek alap dolog, az a világban igencsak szűrő tényező.

2021. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!