Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok egy nőn a tetoválás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok egy nőn a tetoválás társkereséskor?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 08:03
1 2 3 4
 11/31 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%

8-as: Ez engem nemhogy nem zavarna, hanem kajak tetszene. :)))


Amúgy ha az illető lány nincs teljesen, arcig televarrva, nem ezen bukna a dolog nálam.

2021. febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%

Engem zavarna, de nem lenne kizáró ok.

Sajnos lassan már eljutunk oda, hogy az az egyedi, akin nincs tetoválás.

2021. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
36%

Fiatal lánynál igen. Tönkremegy az illúzió. :(


Pl.: hiába kis cuki, de a tetoválása miatt használhatatlan: [link]


Viszont ez, nem zavar: [link]

2021. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
38%
13.:Az első hölggyel már én is találkoztam. :)
2021. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
29%
A börtöntöltelékektől ered ez a primitív tetoválás kultusz. Ergó belőtte hogy az aljadék semmirekellők népes, de alsó rétegéhez tartozik. Amit nem sejt a kis béna rajztábla az az hogy milyen szánalmasan fog festeni pár év után a ráncos bőrén.
2021. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%

15.-nek.


Nem, uralkodói családoktól és sámánoktól. Meg harcosoktól.

2021. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdéseket hülyeségnek találom. Ha televarratod magad, akkor valószínűsíthető, hogy neked is a televarrt férfiak tetszenek, és amúgy is képviselsz egy olyan stílust, ami az átlagembernek nem feltétlen jön be. Az ilyen emberek rendszerint megtalálják egymást. Ha pedig 1-2 kisebb tetoválásod van, az nagy valószínűséggel a férfiak nagyon kis százalékának fog gondot okozni, és legalább ezzel is ki tudtad szűrni az ilyen szűklátókörűeket.

A tetoválásokat meg ne kezeljük már egységesként, össze se lehet hasonlítani a panelprolik börtöntetkóit (én is panelban lakom jelenleg, no offense) az igényes művészeti alkotásokkal. Nekem van több tetoválásom, alapvetően pluszpont, ha egy férfi igényesen tetovált, viszont ezerszer inkább egy tetoválás nélkülivel jönnék össze, mint egy börtöntetkóssal.

2021. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
61%
Nekem mindig az ausztral oslakosok ugranak be. Tetko, pirszing, orr meg fulkarikak. A fejlett civilizacio sullyed vissza a melybe. Elkorcsosul. Divatbol. De vannak, akik megmagyarazzak, hogy nem divat, hanem onkifejezes. Ja. Aztan megkerdezem, hogy mit abrazol ez a tetko? Semmit, nonfigurativ. Es mit jelent? Semmit, csak tetszik. Hat nem tudom. Engem nem gyoztek meg, hogy ez valami ertek lenne, vagy kene tekinteni ra. Inkabb forditva. De masok maskepp gondoljak ezt. Nem lehet es nem is kell mindenkinek tetszeni. En inkabb skippelem az ilyet.
2021. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
73%
Hát nekem a nagy "műalkotások" (ami beteríti az egész kart vagy hátat) már undorítóak, és nem tudnék tőle elvonatkoztatni, a kicsi bizbazoknak (ami sokszor nem is látszik) meg nem látom mi értelme van (pl valami nonfi a csípőn vagy csuklón).
2021. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
72%
Ferfikent irok, hosszutavu kapcsolatnal egyertelmuen kizaro ok...az egyik legnyilvanvalobb "redflag".
2021. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!