Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól érzem azt, hogy akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem azt, hogy akiknek középsuliban / egyetemen nem ment a csajozás, azoknak később sem fog menni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 18:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem bő huszonévesen nehéz a nulláról indulni. Eleve kevés a tapasztalatod, jobban rágörcsölsz a dolgokra, ráadásul kialakulhatnak szorongások, félelmek is (pl. mi lesz, ha megtudják, hogy 25 vagy akárhány évesen nem volt senkim), amik csak megnehezítik a dolgodat. Ráadásul ha olyan munkahelyre mész dolgozni, ahol nagyrészt csak férfiak vagy idősebb nők vannak, máris tovább csökkennek a lehetőségeid. Az ismerkedésre maradnak a szórakozóhelyek, közösségek, aztán ott is vagy találsz valakit, vagy nem. És 30 felé közeledve már sok nő csak megkeseredik a kudarcoktól, kevésbé nyitott, netán egyedülálló, elvált anyuka, aki pont hogy elkeseredetten próbál ráakaszkodni valakire.
2021. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a diploma után indult be csajozás. A pénz magabiztosságot ad.
2021. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#12: Te hol, milyen helyeken tudtál párkapcsolatokat létesíteni?
2021. febr. 27. 18:57
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
Egyszerű. Megváltozott az öltözködésem, lett önálló lakhatásom, és elkezdtem NŐKKEL találkozni a melóm miatt, nem csak sulis lányokkal.
2021. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%

Középsuli még nem nagy baj, de ha egyetemen sem megy, onnan lesznek gondok.


Nekem középsuliban olyan osztályom volt, hogy a csajok kb. 2-szer annyian voltak 1-2 fő híján, mint mi srácok. Ráadásul kb. 3/4-ük bombázó volt. Nem is mertem semmit kezdeményezni, mert én egy kocka srác voltam.


Aztán egyetemre fiús szakra mentem, ott a kevés lányból soknak volt kapcsolata, a maradék meg nem véletlenül volt szingli, külsőre nem jöttek be, vagy dilisek voltak.


Szóval nekem elment a dolog, lassan 31 vagyok, ugyan van diploma, de nem lett a helyzetem jobb semmivel sem. Ennek ellenére más területen jobban állok. Párkapcsolatilag viszont én kezdek már beletörődni, hogy ez a hajó elment. Valószínű elmegyek prostihoz ha lecseng ez a tetves korona, és legalább szűz nem leszek. Viszont párkapcsolatot nem hinném hogy fogok tudni alakítani, ahhoz kellene egy megértő és türelmes nő is. És én sajnos azt látom nem nagyon van ilyen már 25 felett. 30f

2021. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

Rám sajnos pont igaz ez az állítás.

31F

2021. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet benne azért igazság. Sosem voltam sikeres a lányoknál, és nem látom be, hogy pont egyetem után mitől lennék kelendőbb. Talán, ha kiépítek valami egzisztenciát. De akkor sem a személyemért fognak szeretni a nők. Nem tudom.


Ősszel lesz három éve, hogy pszichológushoz járok, nagyon sokat haladtunk, de még mindig nem találtam meg a választ, hogy miért nem kellek senkinek.


20F

2021. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk pl. a #4 válaszolóval ellentétben én mindig a "forever alone" voltam, és nem is nézek ki kifejezetten jól.


#17

2021. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem igaz. Középsulin semmi nem jött össze, főiskolán is szinte semmi, egy-egy egyéjszakás. Aztán mikor már dolgoztam, lett komoly kapcsolatom, több hosszabb, több éves, meg rövidebbek is.
2021. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
#19: Te fősuli után hol szereztél partnereket?
2021. márc. 1. 12:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!