Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan kérdezem, aki férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kérdezem, aki férfinak amikor lett saját ingatlana, az utána mekkora változást tapasztalt a szexuális életében, a nők érdeklődésében?

Figyelt kérdés
Nem örök szűz és nem is város csődőre férfiakat kérdezek, hanem akiknek mondjuk előtte is ment már a csajozás, ismerkedés basic szinten és voltak sikereik, de azért nem mondanák magukat óriási Casanovának sem. +1: Lehetőleg olyan, akinek valamikor 25-35 éves kora között lett saját ingatlana.
2021. febr. 28. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
28 évesen, hitelre vettem ingatlant, ha ez számít. Semmilyen változást nem jelentett ezen a téren.
2021. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
A nőknél jó pont, ha nincs lakótárs, és van lakásod. Kivéve, ha hiteles, vagy vidéken van.
2021. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire.. bár nem is kötöm az orrára senkinek se, hogy van egy lakásom.
2021. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár örökszűz típus vagyok, nem hozott változást. A magánéletem egyéb terület viszont hozott pozitív változásokat, de nem ez volt a kérdés.


F

2021. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Már együtt voltam a párommal úgy másfél éve, mikor lett saját ingatlana. Ez is úgy, hogy meghaltak a szülei. Ugyanannyiszor vagyunk együtt, mint előtte. :))
2021. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!