Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik olyan hogy egy biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy biszex párával való tartós és kielégítő együttlét után teljesen elveszíti az érdeklődését a saját neme iránt?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagyon durva pára lehet az akkor.
2017. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az érdeklődés veszlik el, hanem nem kell más.

Nem tudom miért kell a biszex meg homi embereket másabbnak hinni, mondom úgy hogy heteró vagyok.

ha nekik megvan életük szerelme, és gerinces lények, nem fognak más után futni.

És pont. Tök mindegy hogy biszex-e.

2017. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, én biszex vagyok és mindig is az leszek. Ha annyira beleszeretek valakibe, mindegy hogy ez a valaki fiú vagy lány, hogy vele akarom leélni az életem akkor nem fog kelleni senki más de attól még biszex maradok. Nem leszek attól hetero hogy összejövök egy sráccal, mint ahogy leszbikus se leszek ha végül egy lány mellett kötök majd ki.
2017. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Ezt nevezik szerelemnek. A "pára" szót állatokra használjuk. Ha tévednék én kérek elnézést...
2017. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell leszólni a kérdezőt.


Azt nem tudom, hogy biszexből lehet e hetero, de fordított esetet sokat ismerek.


Pl a barátom. Röviden én meleg vagyok, párom binek tartotta magát, de most már meleg ő is mióta csak velem van, nővel már nagyon rég volt. Szóval ez változhat szerintem, de embere válogatja.

2017. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!