Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire érdemesebb költeni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire érdemesebb költeni, ha sikeresebb szeretnék lenni a nőknél?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Nálam a haj ilyen alapelvárás, mert kb fétisem a pasik haja, szóval részemről a kopaszság kizáró ok általában. Ha nagyon kövér a srác az sem jó, de én a nagyon széjjel gyúrtakhoz sem vonzódom. A macis kicsit pocakos még belefér, meg igazából jobb ha puha a pasi, mint ha szúr a csontjaival.

Azt nyilván jön az intelligencia és, hogy legyen munkája, amiből meg is tud élni, úgy hogy van ideje rám. Randiztam tanárral pl. hát szerencsétlen folyton korrepetált, meg otthon is dolgozott, meg minden, hogy egyáltalán megéljen belőle, de ha nincs ideje rám, azért mert a megélhetésért küzd akkor nem nagyon tudunk közös jövőt tervezni (nyilván már túl ritkán találkozunk, nem a pénz itt a lényeg, hanem a pénz-munka-idő arány).

De ezek pl. csak az én szempontjaim, mindenkinek más ez.

2021. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, eszembe jutott, hogy költés tekintetében szerintem a fogakra érdemes mindenképp, a szép mosoly, és a nem büdös szájszag első lépés. Akinek büdös a szája, lehet jóképű is, de nem akarnám megcsókolni.
2021. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamit tisztázzunk! Ha sikeresebb akarsz lenni a nőknél, akkor elsősorban jobb embernek kell lenned. Nem a vagyontárgyak miatt leszel jobb ember, hanem amiatt, mert elkötelezted magad a fejlődés mellett. Mondok egy abszurd példát. Tegyük fel, hogy valakinek van felesleges 60 millió Forintja, amiből vesz egy Ferrarit (mert a GYIK-en azt olvasta, hogy azzal már egész jól lehet csajozni). Csakhogy mivel még soha sem vezetett sportautót, ezért az első randin a csaj orra előtt töri rommá egy rosszul sikerült kanyarban. Vajon mennyire fog az emberünk nevetségesen feltűnni a nő szemében?


De ugyanez igaz bármi másra. Ha mondjuk valaki luxus órákat gyűjt, de nem veszi a fáradságot, hogy tanuljon a luxus órákról, akkor valójában egy tipikus újgazdag marad, aki csak menőzni szeretne ész nélkül. Az emberek megérzik az ürességet. Hiába szép az alma, ha belülről rohad. Hiába veszel Ferrarit, ha nem tudod vezetni. Hiába csábítasz el bombázó nőket, ha utána nem tudsz velük mit kezdeni.


Ha nem nősz fel arra a szintre, akkor soha nem lehet a tiéd! Ahhoz, hogy felnőj hozzá, munka szükséges - egészen pontosan nem csak keményen, hanem okosan is kell dolgozni. Következésképpen szerintem a tudásodra, az oktatásodra költs, mert hosszútávon ez fog eredménnyel járni az életed minden területén - így a nőknél is.

2021. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

(tehát nem Bp-n segédmunka jelleg)


Aztán a segédmunkások jelenleg a legtöbb nem kiemelkedő munkakörben (orvos, mérnök, politikus, sztárügyvéd) dolgozótól jobban keresnek.

2021. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Randiztam tanárral pl. hát szerencsétlen folyton korrepetált, meg otthon is dolgozott, meg minden, hogy egyáltalán megéljen belőle, de ha nincs ideje rám, azért mert a megélhetésért küzd akkor nem nagyon tudunk közös jövőt tervezni


Márpedig a legtöbb ember, aki normálisan akar keresni, az nem napi 8 órában dolgozik, hanem 12 ben, akiket én ismerek. Nagyon ritka az olyan ismerős, aki jól is keres (400 nettó) és csak lébucol, elmegy és hazaér 5 kor. Uncsim közgazdász, 2 egyetem, 43 éves és 550 nettó, de 7 kor megy, este 8 kor ér haza.

2021. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A 8 órás munkaidő egy nem létező álom. Ezért is mond hülyeséget az, aki szerint a személyiségem számít. Azt nem is lenne időm megmutatni.
2021. márc. 2. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!