Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Tinderen vagy Instagramon érdemesebb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Több kapcsolatom volt már baráti társaságokból, de most ki szeretném próbálni a netes ismerkedést is.

2020. máj. 30. 10:45
A kérdező szavazást indított:
Tinder
Instagram
Egyéb (Kérlek, írd le kommentben!)
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Tinder. Instagramon tolakodásnak vehető, ha random emberre ráírsz, tinderen csak olyannak írhatsz, akinek szintén szimpatikus vagy, így kvázi előnyből indulsz meet tudod, hogy ott van esélyed a másiknál.

22L

2020. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

Tinderen én még nem találtam értelmes embert.

Instagram meg egyre jobban kifordul magából.

Ha internethez akarod kötni, akkor bárhol ismerkedhetsz ennyi erővel.

Élőben meg nem csak baráti körből lehet nézelődni. :)

2020. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Az #1-es válaszoló leírta a lényeget.

Instagramon elolvasás nélkül törlöm az ismerkedőket.

21/L

2020. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
#1 és #3 offtopic kérdés: milyen dumákkal szoktak próbálkozni nálatok instán? :)
2020. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

En mindketton fent vagyok, tindereztem is sokaig

Instan engem pl nem kovetnek sokan, de írnak páran legtobbet el sem olvasom. Ahhoz nagyon szimpatikusnak kell lennie az illetőnek. Tinder meg igaz hogy sok rajta az unatkozó ember, aki nem feltétlen keres kapcsolatot, vannak trollkodo emberek. De tegyük hozza hogy tinderen rengetegen fent vannak es ott még ha a match nem is feltétlen egyenlo a tetszessel, inkabb ha irnak akkor onnantol mar sima a dolog. En exemet is ott ismertem meg es a mostani baratomat is, volt 1-2 irto szar randim is onnan, de en is leszurhettem volna hamarabb is hogy szimplan gyökér a gyerek. Meg sok az a réteg is aki csak kalandot keres, de azt is könnyen kilehet szurni. Úgyhogy ha valasztanom kene en a tindert mondanam.

2020. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Insta nem ismerkedős app.
2020. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Egyertelmuen a Tinder! :)

22L

2020. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#4

A legutóbbi három ez volt:

"Szia! Jól látom, hogy budapesti vagy?"

"Én is nagyon szeretem Olaszországot. Sajnos csak egyszer voltam, és most a vírus miatt nem tudom, mikor mehetnék megint. Neked mi tetszett ott a legjobban?" (vannak fent képek az olasz utazásaimról)

"Szia. Ha szingli vagy, lenne kedved ismerkedni?"

21/L

2020. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Férfiként tökéletes profilodnak kell lennie és nagyon jóképűnek kell lenned, hogy lehessen Tinderen sikered, mert a közepes külsejű lányok is a matcheik közül csak a 2 legjóképűbb srácnak írnak vissza, pedig általában ezeknek az adoniszoknak csak szexre kellenek a közepes külsejű lányok.
2020. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha férfi vagy, akkor egyiken sem. Értelmes nő egyiket sem használja.
2020. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!