Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meleg Budapesti srácként mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg Budapesti srácként mi lehet a gond, hogy senki nem akar velem randizni?

Figyelt kérdés

Tehát tiszta sok, hogy meleg vagyok. Akit esetleg zavar, az ne is olvassa tovább, csak ha tud tanácsot adni.


A lényeg, hogy egy 23 éves vékony srác vagyok, kb 183cm magas, kék a szemem.

Egyszerűen társkeresőn bárkire rá írok, aki tetszik, az egyszerűen elutasít. Pedig tényleg nem a 10/10-es srácokra írtam rá, mert ott azért semmi esélyem sincs, tehát átlagos srácokra. De semmi.

Igazából mindössze kétszer jártam összesen, mind a kettő esetben 2-3 hónapról beszélünk, aztán dobtak.

Nem is szerettek egyénként, mert tettek amit tettek. A lényeg, hogy semmi randim sincs, van hogy fél év eltelik úgy, hogy senkivel nem sikerül össze hozni legalább 1 randit.

Most jelenleg 4 hónapja semmi nem volt, még kaland sem (bár ezektől mindig félek, meg nem is szeretem).

Szóval nem tudom, miért nem kellek, nem vagyok kövér meg semmi ilyesmi. Egyszerűen mint ha nem is léteznék.


Csak olyan rossz, hogy elmentem sétálni a városligetbe, és mindenki kézen fogva sétálgat, csókolózik stb, nekem meg szinte alig volt bármi hasonló. Haza is jöttem inkább.

Mit tegyek, hogy ne utasítanak mindig vissza?



2021. márc. 1. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem tarts egy kis szünetet, foglalkozz magaddal egy kicsit. És ezalatt nem azt értem, hogy gond lenne a belsőddel. Csak lehet túlságosan akarod és ezzel elriasztod az embereket. A másik pedig az lehet ha van benned egy adag önutálat, ami érthető egy ilyen sikertelen időszak után. De sajnos az ilyesmi elég riasztó a másik félnek. Szóval tarts szünetet, olvas, foglalkozz a barátaiddal, süss, ebben a covidos időszakban amúgyis terheltebb a légkör mindenhol. Aztán egy hónap múlva felfrissulve és reménykedve vágj bele újra, higgy nekem sokkal jobb lesz.
2021. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt így nem igazán tudjuk megmondani. Kérdés, hogyan írtál rá a srácokra. Mert ugye egy szia, mizu nem szokott elég lenni.

A külsőddel is lehet gond van, bár amit leírtál magadról nem nézhetsz

ki rosszul. Mármint szeretnék olyan magas lenni meg kék szemet :D

Kicsit több infó kéne :D

2021. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igazából régebben sokkal jobban akartam, görcsösen. Akkor mindenkire rá írtam aki kicsit is tetszett.

Most már inkább közömbös az egész. Jó lenne valaki, de már nagyon ritka ha valakire rá írok. Inkább csak belépek, hogy elérhetőnek jelezzen aztán ennyi.

Úgy voltam vele, majd aki akar az ír. De igazából csak azok írnak, akik már túl idősek, vagy nagyon kövérek.


A srácokra ha írtam nem mizu-val szoktam. Bár tapasztalatom szerint mindegy mit írsz, írtam régen szép 4-5 soros üziket. De semmi reakció.


Barátaim, hát sosem érnek rá.


Amúgy hogy tud riasztó lenni bármi bárkinek, ha nincs is egy randi sem? Mármint lehet van bennem egy kicsi Önultálat, de képről nem jön le. Mindenhol kicsit mosolygok.


Amúgy elkezdtem tanulni egy nyelvet, esténként elfoglalom magam vele. Meg hát főzök magamra, nappal meg dolgozok. Csak este rossz néha, hogy senki sincs velem.

Viszont lehet törlöm magam minden honnan, mert egyrészt semmi értelme, másrészt lehet jót tesz ez a kis szünet.

2021. márc. 1. 20:49
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagosat testalkatra vagy arcra érted? A melegeknél nagyon sok nagyon felszínes ember van, főleg ami a testet illeti és főleg netes oldalakon. Sokan csak az izmosra mennek rá, akárhogy néznek ki ők maguk. Lehet, hogy azzal van "gond" (ne sértésként értsd, szerintem ennek nem kellene problémának lennie), hogy vékony vagy, és nem izmos.
2021. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Egyfelől a pandémia valószínűleg nem segíti az ügyedet.

Másfelől nekem az a tapasztalatom, hogy sok srác nem lát önmagában fantáziát és ez ordít a képeiből. Ez nem a legjobb első benyomás.

2021. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

“ sok srác nem lát önmagában fantáziát és ez ordít a képeiből”


Ez alatt pontosan mit értesz? :)


Átlagost az arcra írtam.

Amúgy ilyem izmos fiúkra nem is szoktam rá írni.

2021. márc. 1. 22:11
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak épp sok nem izmos srác is nagyon felszínes társkeresőn, és azoknak is gyakran az izmos kell.
2021. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy amit szeretsz, azt tudod úgy prezentálni, hogy a másik fél megkívánja. Észre tudod venni azokat a részleteit, amit hangsúlyozni akarsz a képekkel.
2021. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a tippet.

Sajnos társkeresőn meg tényleg felszínesesek az emberek. Lehetetlen előadni magad úgy hogy beléd essen bárki is.

Tinder erre jó példa, 1 másodperc alatt döntesz, hogy jobbra vagy balra húzza az ember az illetőt. El se olvassuk a hobby-t meg úgy semmit. Csak nyers kép mint valami húspiac :/

2021. márc. 2. 06:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Írjál rá jobb pasikra, lehet nekik pont bejössz.
2021. márc. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!