Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer incelből sikeres meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer incelből sikeres meleg férfi? Lehetséges?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Biztos igen, alacsonyabban van a melegeknel a lec mint a noknel
2021. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Szóval a homoszexualitás választás kérdése?
2021. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt mondják, a siker fejben dől el.
2021. márc. 3. 11:28
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Meg a melegség is, ja! 😁
2021. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

A melegség nem választás kérdése, így nem fogsz vonzódni a férfiakhoz csak azért, mert a nőknél sikertelen vagy. A másik, hogy a sikerhez nem elég, hogy te eldöntötted. Ha ilyen egyszerű lenne, a nőkkel se lenne problémád.


Szóval nem, nem lehetséges, az elképzelés is nevetséges.

2021. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A vonzalmat nem én választom, de a társamat igen. Szerintem sokat számít egy ember kisugárzásában, hogy van párja. Szociális analfabéta vagyok, hiába nézek ki jól, a nők így nem tűrik el, ha hozzájuk szólok. A férfiak toleránsabbak ebben.
2021. márc. 3. 11:42
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem probald ki, max te leszel a passziv es te kapod majd a seggbekukit, o meg neha lecidaz teged. Mukodokepes lehet!
2021. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak azért toleránsabbak, mert nem kezdeményezel náluk kapcsolatot. Hidd el, pontosan úgy reagálnának, mint a nők, ha közeledni próbálnák feléjük. Az emberek több mindent elnéznek egy ismerősnek vagy havernak, mint egy párnak.
2021. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Szóval még jól is nézel ki, az egyetlen hibád hogy félénk vagy, és mégsincs egyetlen nő sem, aki esélyt adna neked? Nem lehet, hogy valami más probléma is van? Esetleg tiszteletlen vagy, érzéketlen, nyers vagy ilyesmi?
2021. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez utóbbiakból egyik sem jellemző rám. De esetlen, szerencsétlen vagyok. Lassú felfogású. Sokszor csak utólag jut eszembe, mit kellett volna mondani.
2021. márc. 3. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!