Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinteséggel és empatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinteséggel és empatikus hozzáállással tényleg csak selejt lehetek férfiként?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom és egyre több helyen olvasom, hogy a nőknek a szexuális vonzalmát a g...ciség indítja be. Nem kell sittes, drogos rosszfiúnak lenni, de valami patkányságnak kell benned lenni.


Én ilyen nem tudok lenni és nem tudom mi a sikertelenségem oka, de valószínűleg ez, hiszen

- sportolok

- van stabil állásom, megtakarításom

- van budapesti saját lakásom

- mindig figyelembe veszem a másik fél igényét


Mégis azt tapasztalom, hogy csak szórakozásra, unaloműzésre kellek, nemhogy B, hanem Zs tervnek vagyok csak alkalmas.



2021. márc. 4. 01:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Őszinteség és empátia csak két pozitív tulajdonság a sok közül, ettől nem lesz párkapcsolatod. A nők nem a bunkókat szeretik, hanem általában ezekhez a férfiakhoz társul egy vonzó külső, határozottság, önbizalom, kiemelkedő kommunikáció, amitől a nők elhiszik biztonságban vannak, jól érzik magukat és vonzódnak a vagánysághoz. Ha sok barátod van, tudsz velük sokat beszélni, akkor nem lehetsz unalmas, csak olyan nőt választottál, akinek nem tetszel, más személyiségek vagytok.

Hol ismerkedtél meg előző barátnőiddel, mennyi ideig tartott, pontosan miért lett vége?

2021. márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

Arra nem is gondoltál, hogy mivel őszinte ember vagy játszmázáshoz alkalmatlan személy vagy? Lehet hogy csak zs terv vagy, de egy olyan nőnél, ahol mindig játszanod kellene az eszed, hogy ne unjon rád? Szerintem meg piszok mázli, hogy egy ilyen nő akar. Mert ha meg megnyernéd akkor arról írnál ki kérdést, hogy miért ilyen veszett nehéz a csajokkal!


Ezek biztos nem hátrányok, de egy kapcsolathoz még kevés. És az szerintem teljesen mindegy mennyi nem jött össze, mert ők sem feltétlen valóak melléd. pl mit kezdenél egy lánnyal aki még mindig az exét síratja? Na ugye. Csajok közül is sok a defektes, aki nem tart ott hogy egy partner mellett egészségesen tudna működni, ezekre kár is ácsingózni csak szívnál vele.


N

2021. márc. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
25%
Igen. A nők ki nem állhatják az őszinteséget. Mindenképpen hazudni kell nekik rendszeresen, hogy érdekeld őket. Néha még olyat is érdemes megjátszani, hogy szándékosan lebuksz egy hazugsággal, csak hogy lássa a nő, hogy nem vagy őszinte hozzá.
2021. márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem a g*ciség a lényeg, hanem hogy ők jóképűek, te meg nem.
2021. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Tudom én vagyok forditva bekötve, de sose az "izgalmat" kerestem meg a feszültseget, hanem aki mellett nyugalom és kiszámíthatóság van. Mindig a csendeset, a láthatatlant választottam...a Párom a szüleivel élt (nem mamahotel!), nincs saját lakása, gyárban dolgozik ... a nők 99,9%-ának nem kéne; középkorú már, mégis, számomra főnyeremény. NEM az anyagiakon múlik, ez fix. Én a gondolataiba szerettem bele. Szerencsére élőben is volt vonzalom, kémia :-)
2021. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%

Aha, hát persze. Érdekes én akkor voltam csak érdekes a nők számára, amíg baßtam mindenre, céltalanul léteztem, haverokkal lógtam és csak az volt a fontos, hogy mikor, hova mehetek bebaßni velük.

Amikor úgy gondoltam ideje változtatni, megfogalmazódott bennem, hogy mit is akarok, elkezdtem "normális" életet élni, lettek céljaim, már nem érdekeltem senkit és nem voltam se izgalmas, se vonzó.

Az exemet is addig érdekeltem, amíg benen voltam minden baromságban és nem érdekelt különösebben semminek a következménye.

Ja tudom csak rossz nőkkel hozott össze az élet bal bla bla

2021. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%

"nem érdekelt különösebben semminek a következménye"


Kulcsmondat

2021. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15%

16-os vagyok: ebbe mi volt a picsogás?

Leírtam két tényt:

1. Amikor fasz voltam mellettem a nőknek

2. Amikor megpróbáltam pozitív irányba változni, úgymond a társadalmi normáknak, elvárásoknak megfelelni, már nem mellettem/kellek senkinek.


Ez két állapot leírása, nem panaszkodtak hogy most "jajj de rossz nekem", egyszerűen egyetértek a kérdezővel a saját példákból kiindulva.

2021. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem biztos egyáltalán, hogy az őszinteségeddel és az empatikus hozzáállásoddal van a baj, lehet, nem vagy elég vonzó külsőleg.
2021. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#18: Nem azt irtad, amit az itteni frusztralt nok akartak hallani. Ennyire egyszeru.
2021. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!