Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek ismerkedéskor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ismerkedéskor mit gondoltok arról a férfiról akinek a mobilja csak 70000ft-ot ért mikor vette új volt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 08:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Sarokba állítom és kukoricán térdepeltetem. Szerinted ki a francot érdekel ez, de komolyan? 24N
2021. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Én az öcsémtől örököltem a telot még pár évvel ezelőtt mikor újat kapott, innét kezdve pont nem érdekel, kinek mennyibe került a telefonja, ha azt amit akart vele intézni simán viszi. 27N
2021. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

OOOh

Sok nőnek státusz szimbolúm már sajnos az illető telefonja :(

2021. márc. 4. 09:05
 4/35 anonim ***** válasza:
95%
elvből nem kezdek olyannal, akinek szakadt a cipője, de drága a telefonja. Műmájer.
2021. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
Engem nem hatna meg.
2021. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
98%

te hulye vagy, vagy csak trollkodsz?

szerinted honnan a f..bol tudja egy atlag no, hogy egy random mobiltelefon mennyit er? nekem pl. fogalmam sincs, nem is erdekel.


ezen kivul, ha arra probalsz kilyukadni, mint az itteni frusztralt incelek tobbsege, h minden no anyagias k rva, akkor se vagy tul jo nyomon, mert vannak emberek, akik inkabb felvesznek hitelelt meg nem

mennek nyaralni, csakhogy meg tudjak venni a legujabb iphonet, masok meg szarnak bele es bar megtehetnek, megveszik a legalapabb telot 50ezerert, mert nincs ra szukseguk alap dolgokon kivul.

2021. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%

Ohh, létezik ilyen olcsó telefon? :)

Viccet félretéve én ránézésre nem tudom megmondani egy telefon értékét, ha azt mondja 200k volt akkor annyi volt.

Másodsorban a kutyát nem érdekli a telefonja, aki ez alapján választ párt magának annál a kapcsolata olyan gyorsan fog leértékelődni mint az említett eszköz értéke.

2021. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%

Pont nem érdekel. Amúgy az én előző telóm bőven alatta volt, nem éreztem magam gáznak. (A mostani meg szülinapi-költözési ajándék volt a szüleimtől, így az itt nem számít)


22N

2021. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%

Van ahol a teló státuszszimbolum, mint a karóra, az öltöny vagy az autó márkája. A kérdés, hogy te ezeket a hölgyeket akarod megcélozni mint potenciális partner, mert oda egy márkás telefon kevés lesz még belépőszintnek is.


Ellenben ha normális nőt keressel, akinek meg más fontos egy férfiben és a fenti dolgok huszadrangúak, akkor szerencsére nincs okod szoronkodni.


A nagy kérdés az melyik hölgykategóriát lövöd be magadnak? Mert akkor elkezdheted pakolgatni magadra a lelki terheket.

2021. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
A férjem egy 8 éves Huawei-t használ, 20 ezer alatt vette, kb tényleg csak telefonálni jó. Nekem ez nem lenne elég, mert a bevásárlástól kezdve az ügyfélkapus dolgokig mindent a telefonomon intézek, de soha nem zavart, hogy az övé erre alkalmatlan lenne.
2021. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!