Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 27 évesen nincs kocsim és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 27 évesen nincs kocsim és nem lakom teljesen egyedül, az mennyire rontja le az esélyeimet a nőknél?

Figyelt kérdés

És ezt nem a klasszikus értelemben vett lúzer siránkozásból kérdezem. Mert egyébként piacképes diplomám van, csak még pályakezdő vagyok és egyelőre nem keresem halálra magam. Ezen kívül van félretéve néhány millió forint megtakarításom már most is. Ezen kívül jómódú családból származom. Bár nem erre akarom az életemet építeni egyedül, de ha máshonnan nem, akkor nagyszülői örökségből 5-10 év múlva amúgy is lenne lakásom és egész életemben örökölök majd olyan 2-3 lakásnyi, 60-80 millió forintnyi vagyont. Nem kell a duma, hogy semmi sem biztos, ezt én is tudom, de azért nagyon valószínű. És ahogy írtam nem is erre akarom építeni a jövőmet, haladni akarok előre anyagilag magamtól is.


Csak nyilván ismerkedéskor ezekről nem beszélek, hogy mennyit keresek, hány millióm van félretéve vagy milyen családból származom és ezt így tartom normálisnak. Az viszont természetesen kiderül, hogy nincs kocsim, vagy milyenek a lakhatási körülményeim, mert ezek viszont olyan dolgok, amikről nyilván beszél két ember még az ismerkedés elején, ha máskor nem az első randikon. Szerintetek ezek tényleg hátráltatnak? Ezek sok nőnek fontosak? Mit gondolsz?


2021. márc. 7. 12:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Még nem volt barátnőd, ezért teszel fel ilyen kérdést.


Amúgy a nők nem olyan ördögfiókák, mint amilyennek az incelek beállítják őket.


Ne haragudj, de diplomás emberként lehetnél értelmesebb is.

2021. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Elsősorban nem ezeken múlik a dolog, persze nem mindegy a konkrét helyzet, amiben vagy. Például, hogy Somogyaszalón laksz és úgy nincs kocsid, mert akkor gyakorlatilag mozgásképtelen vagy. Míg Budapesten egyáltalán nem fog érdekelni senkit, hogy van e autód vagy sem. Az meg, hogy kivel laksz együtt megint nem mindegy, hogy anyáddal, vagy pedig barátokkal/tesóval stb. Az meg, hogy mennyit fogsz örökölni végképp senkit nem fog érdekelni, pláne ismerkedés elején, a nők többségében ennyire nem anyagiasak, max van egy olyan részük,de gondolom nem rájuk pályázol.
2021. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

Hagyjuk már ezt a kamu szöveget....

Már most félre van téve nehány milliód... aha persze...

Azt várod, hogy a nagyszüleid meghaljanak, hogy legyen hol laknod... 👏

Örökölsz majd 2-3lakást, meg 60-80 milliót... kérlek mesélj még 😂

2021. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Nos, ha ezzel indítasz a bemutatkozás első 2 mondatában, akkor nagyon.
2021. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

1. Pár hónapja ért véget egy négyéves kapcsolatom. De vele még az egyetemen jöttünk össze, ott azért más volt ismerkedni, másrészt régen nem csajoztam tényleg. Felnőttként úgy képzelem más ismerkedni, mint 22-23 évesen, amikor ott vagy egy óriási társaságban az egyetemen, kismillió alánk tolt program és szórakozási lehetőség közepette.


2. Köszönöm! Le is írtam érthetően, hogy az örökség, vagy félretett meglévő vagyon tudom hogy nem számít. Te szerintem értetted, de olyan állatok mint a 3-as úgy tűnik nem nagyon. Budapesten élek, ahogy a családom is. De nem akartam a családommal együtt lakni dolgozóként, ezért egy régi barátommal bérlünk közösen egy lakást.


3. Igen. Egyetemista koromban kijártam nyaranta külföldre dolgozni és azt a pénz félre tudtam tenni. Meg most is teszek félre a fizetésemből. 27 évesen ne legyen már olyan hű de nagy dolog 4 millió forint megtakarítás.


Nem, csak egyszer úgy is meghalnak. Ilyen az élet. És már előre le van beszélve családilag, hogy ők is azt szeretnék, hogy abból nekünk legyen a tesómmal lakásunk. Tudod mert normális családokban szokás beszélni a pénzről.


Igen, mert kicsi a család. Sok a felmenőnk és kevés a leszármazott. Mindkét szülőm egyke, tehát mindketten egyedül örökölnek/örököltek. Ezen kívül apukámnak van még egy gyermektelen nagynénje, aki után szintén csak apa örököl majd. Nem vagyunk százmilliomosok, nem vagyunk gazdag oligarchák, egyszerűen csak van a családnak néhány jó lakóingatlana jó környékeken és ahogy írtam sok a felmenő, kevés a leszármazott. A 4 nagyszülőnknek egyetlen unokái vagyunk tesómmal.


4. Nyilván nem ezzel szeretnék indítani. De úgy is kiderül maximum az 1.-2. randin. Ennek tudatában válaszolj légyszi a kérdésre, ha szeretnél segíteni. Köszi!

2021. márc. 7. 13:35
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem a kocsi, ház, lakhatás, vagyon itt a probléma.

Hanem te magad.


En csak az írásod alapján is egy beképzelt, nagyképű bunkónak tartalak, aki azt hiszi övé a világ...

Eszembe nem jutna tovább beszélgetni veled, mar bocs...


26l

2021. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Hát ha ezek a paramétereid,h Budapesten laksz,ahol kocsi nélkül is minden elérhető és szüleidtől is már külön vagy, akkor emiatt biztos nem fogsz hátrányba kerülni a csajozásban. Az már sokkal inkább hátráltathat,ha rágörcsölsz ilyen dolgokra ,vagy azt hiszed,h ha nincs ez meg az neked,akkor nem fogsz megfelelni a nőknek.
2021. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%

Én undorodom tőled.


27/L

2021. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
elég nagyképű vagy, keveseknek van 4 millió 27 éves. Ha van is ennyi, az 30 körül szokott lenni.
2021. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Az meg különösen vérlázító aki a nagyszülei halálára vágyik, hogy megkaparintsa az örökséget. Durva egy személy lehetsz.
2021. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!