Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú kapcsolat után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után nem féltetek, hogy egyedül maradtok? Hogy ismertétek meg a következő párotokat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eddig egy kapcsolatom volt, ami 7 évig tartott.

Előtte csak 1 férfi volt az életemben, de csak kavargattunk, azt nem nevezném kapcsolatnak.

Sosem láttam azt a fiúkon/férfiakon, hogy érdeklődnének irántam, tetszenék nekik. Pedig tini koromban jártam bulizni, meg mindenfelé, mégsem akart velem ismerkedni senki. Az exem a semmiből bukkant fel az életemben, aminek nagyon örültem. 18 éves voltam. Viszont ő a kapcsolatunk végén megcsalt, ezért elküldtem..

Azóta már nem járok bulizni. Vannak barátaim, vannak hobbijaim, de javarészt a természethez, sporthoz kötődnek és valljuk be, arra sok esély nincs, hogy az erdőben majd szembejön velem egy férfi, vagy futás közben, hogy ismerkedni szeretne velem.

A kapcsolatunk alatt sem vettem észre egy férfin sem igazán, hogy "úgy" nézne rám,bár lehet, hogy nem is figyeltem, mert nem érdekelt. Kivéve egy volt kollégámat, aki 20 évvel idősebb volt nálam, ő eléggé nyomult volna, de azt hagyjuk. Illetve az, akivel az exem előtt kavartam, az nem tud rólam leszakadni évek óta, de nyilván továbbra is komolytalan szándékai lennének, na meg ő amúgy sem érdekel már engem.

Szóval nem tudom, nyilván erőltetni sem akarom ezt a témát, csak szoktam ezen gondolkodni, hogy ha lesz is még valakim, akkor honnan? Ismerősök ismerősei nem opciók, nem igazán vannak fiú "bandáink". Jelenlegi kollégáim szintén jóval idősebbek nálam, aki meg fiatal, párja van. Bulizni nem járok, meg nem is szeretnék bulizós férfit már, inkább olyat, aki hasonló módon kapcsolódik ki, mint én.

Társkeresőn próbálkoztam, volt is néhány randim, viszonylag "gyorsan", tehát annyira nem lehetnek rosszak az esélyeim ezekszerint. De sajnos egyikkel sem passzoltunk, én legalább is nem éreztem azt a "pluszt", ami megfogott volna bennük. Így a társkeresőt feladtam.

Meg sajnos az a tapasztalatom, hogy igaz, nem vagyok idős annyira, de ebben a korban már a normális férfiak elkeltek,vagy nem tudom, hol vannak. Elég sok emberrel próbáltam ismerkedni, beszélgetni 2 hónap alatt, de sajnos az a tapasztalatom, hogy komolytalanok és/vagy unalmasak.

Lehet, hogy én sem vagyok olyan hű, de érdekes, de amikor megkérdezem, mivel szeretik tölteni a szabadidejüket és az a válasz 90%-ban,hogy tv-zgetnek, sorozatoznak, kockulnak... Találkozni nem akarnak, mert hideg van, vírus van, "semmit nem lehet csinálni". Mit nem lehet csinálni, főleg, hogy megjött a jó idő? Én unatkoznék egy olyan ember mellett, aki egész hétvégén ki sem kívánkozik otthonról. Magas elvárásaim lennének?

Jó lenne hinni abban, hogy majd megint valaki csak úgy betoppan az életembe valamikor, na de a kérdés, hogy honnan?

Nektek honnan lett új párotok?


2021. márc. 2. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Dehogynem féltem. Minden kapcsolat után egyre jobban. Volt egy 3 éves, aztán egy 8 éves, majd egy 2.5 éves.

29 voltam, mikor vége lett. Nem mondom, hogy nem tört rám a pánik, hogy macskás vénasszony leszek.

De egy hónap sem telt el, mikor betoppant az életembe a jelenlegi, aki már a vőlegényem:D

Egy csoportos kiránduláson ismerkedtünk meg. Oké, tudom, most covid van, nem nagyon lehet utazni, bár az a cég, akikkel akkor voltam, belföldi egy napos kirándulásokat tudtommal most is szervez.

2021. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Örülök, 1-es. :)
2021. márc. 2. 20:04
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Találkozni nem akarnak, mert hideg van, vírus van, "semmit nem lehet csinálni". Mit nem lehet csinálni, főleg, hogy megjött a jó idő? Én unatkoznék egy olyan ember mellett, aki egész hétvégén ki sem kívánkozik otthonról. Magas elvárásaim lennének?


Igen, még mindig hűvös van, és hétvégére visszatér a tél. Ja és igen, vírus van, most tombol újra és a fiatalabb korosztályra veszélyes az új mutáns leginkább. Ilyen bugyuta nő jobb is ha egyedül marad örökre.

2021. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

29 voltam, mikor vége lett. Nem mondom, hogy nem tört rám a pánik, hogy macskás vénasszony leszek


Vannak ezen az oldalon kapcsolatfüggő beteg elmék, ahogy látom. Érdekes rám 37 évesen 5 éve szingliként nem tör rám a pénik, hogy egyedül maradok...

2021. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó: gondolom férfi vagy.
2021. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

"de ebben a korban már a normális férfiak elkeltek,vagy nem tudom, hol vannak." ---> ezt annyira imádom!!!! :D


bélyegezzük meg az összes egyedülálló nőt és férfit aki elmúlt kb 27 és egyedülálló, hogy mind selejtes!


Nem, nem babám, mindenhol lehet találni minden korosztályban normális nőt és férfit.


Csak az változik, hogy "hol"


Nem járnak már nagyon klubbokba, disco hasonlókba ez a korosztály vagyis inkább nagyon kevesen, a baráti körök állandók, nem igazán kerül bele a körbe új férfi vagy nő, ugyanaz lesz a társaság szóval ott nincs esély...


viszont talán kialakult már egy berendezkedett élet, egy úgymond fix munkahely fix lakhely. De ez részletkérdés.


A másik kedvencem, hogy naponta 5-10 ember elmondja, hogy neki minden ismerőse foglalt, vagy házas vagy van ahol gyerek is van..csak ő van egyedül....Érted? :)) Ergo k**úrvasok az egyedülálló.


Még egy kedvenc beszólásom, hogy hol ismerkedj??? "Az ÉLET"

Mit is jelent az, hogy az Életben ismerkedj?

- munkahely? ja ahol sok új ember megfordul egy nap vagy legalább havonta...

- hová járunk hétköznap? - vásárolni, postára, esetleg edzőterem, orvoshoz, szoláriumba, kozmetikushoz, benzinkútra

Noss itt van lehetőség!


+ a net

2021. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Oké 3-as,akkor nyugodtan maradj otthon biztonságban,melegben,továbbra is egyedül.

Nem a frusztrált kötekedőknek szólt a kérdés.

2021. márc. 2. 20:19
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Én a kapcsolatban lévő nők mellől szeretem eltávolítani a pasijukat kemény presszinggel.
2021. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem félek és nem is érdekel, ha így alakul. Eddig csak egy kapcsolatom volt, azon kívül semmi más, az majdnem 3 évig tartott. Előtte is egyedül voltam, most is és megtanultam ellenni így is. Van családom, vanna kbaártaim, haverjaim, a munkahelyemen is sok ember vesz körbe, nem érzem magam magányosnak.

A normális férfiak meg 99%-ban azok akik esélyt se, kapnak, akik nem beképzelt, nagymenő, nagyarcú, magamutogató, "nagymenők". Akik nem kérkdnek a pénzükkel (ha van), se a kocsijukkal, akik nem száguldoznak végig a városon BMW-vel üvöltő hangerővel...

Az én programom abból áll, hogy dolgozom, hazamegyek, néha egy kis kerti munka, favágás, fűnyírás. Ha jó idő van elmegyek biciklizni egyet, néha boltba, néha benézek valamelyik haverhoz, - covid időszakon kívül - esetleg lenézek a törzskocsmámba vagy otthon filmezek, tanulok, játszok, gitározok.

Hétvégente meg általában haverokkal ülünk össze valahol, valakinél, de elég zárt a közösségünk, se új "tagok", se "kilépők" nem igazán vannak.

2021. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 leszek 1 db 4 éves kapcsolatom volt egy magyar sráccal az is rossz volt azóta évek óta egyedül és ez így is marad majd. 😀 (Életemben nem találkoztam itthon olyan férfival, aki megfogott volna igazán). Szerintem jobb egyedül mintsem egy rossz kapcsolatban vagy olyannal akivel csak megalkuvás van. A másik szerintem ne parázz ezen a párkeresés dolgon, nem tudom mik az elvárásaid de ha alacsonyak vagy átlagos akkor simán találsz valakit itthon, nem nehéz. Ha már magasabb akkor az más tészta. 😀
2021. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!