Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az instagramos “influenszer”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az instagramos “influenszer” nöknek más dolguk sincs csak otthon fekve napi 50 selfiet lőni magukrol meg néhány terméket bemutatni az ágyban fekve félig mesztelenül?

Figyelt kérdés

Ide jutott a vilag? A noknek mar abszolut nem kell dolgozni csak othol dögleni és jönnek a milliók a nagy semmiből a hapik meg dolgozzanak vért izzadva hogy az ö redvás 3,14csájuk el legyen tartva meg fussa luxus nyaralásokra. Mocskosul erkocsosodot a világ....


26f


2021. márc. 9. 12:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
35%
Engem szombaton hagytak el 2 randi után, mert berúgtam, dohányoztam, és reggel másnaposan egy hatalmasat befingottam a paplan alá.
2021. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha az instagrammot pörgeted, nyilván ezt látod. A nem Gyeden lévő felnőtt, nem nyugdíjas nők 80-90%-a dolgozik...
2021. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
98%

Látom a hisztéria az megy. :D


Bőven vannak férfi influenszerek akik szintén szinte semmit nem csinálnak és mégis jól élnek. Bármikor megpróbálkozhatsz ezzel az iránnyal. Mi gátol meg?


Az pedig nem a nők hibája, ha sokan hajlandóak nekik fizetni a semmiért. Te foglalkozol velük.

2021. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
A férfi influenszerek nem zavarnak?
2021. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%

[link]

A nagy része totál kamu ezeknek az influenszereknek. El akarják hitetni hogy hájlájf közben meg margarinos kenyéren élnek.

2021. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%
Simán megélni influenszerkedésből nagyon nehéz,vagy jónak kell lenned, vagy olyat kell kínálnod, amire van vevő közönség. Amúgy legalább annyi férfi influenszer van, velük miért nincs bajod, miért úgy írsz ki kérdést már megint, hogy " a nők"? A nők túlnyomó többsége normál állásban dolgozik. Akadj már le rólunk.
2021. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%

Azt kellene megértened, hogy azok a nők felépítettek egy brandet, ismertséget szereztek, amit aztán pénzzé tudnak tenni. Ez nem valami ördögtől való dolog. Gyakorlatilag bármi is a munkád, annak a lényege az, hogy saját magadat bérbe adod a munkáltatódnak/megrendelődnek a munkavégzés idejére. Ők is ezt teszik.

De gondolom a kérdésed kifejezetten a 20-as éveik elején járó cukimuki csajokra vonatkozik, akik gyakorlatilag abból élnek, hogy fiatalok, szépek és szeretnek szerepelni? Hát az van, hogy rájuk is van kereslet. Sokan követik őket annak ellenére, hogy semmi értékeset nem tudnak letenni az asztalra, a szereplésük kimerül abban, hogy cukin mosolyognak, pózolnak és megosztanak magukról teljesen érdektelen információkat, esetleg beállnak valami manapság divatos ügy mögé (környezetvédelem, elfogadás, világbéke...). Ők azok, akik rövid idő alatt el fognak tűnni, mert jönnek az újabb, szebb, fiatalabb, bevállalósabb, érdekesebb csajok, miközben ők még mindig ott tartanak, hogy "képzeljétek mit láttam ma, amikor levittem Fifikét sétálni" és csodálkoznak, hogy fogynak a követők. Tehát aki nem tud valódi tartalmat előállítani, az nagyon hamar kiöregszik és megy a levesbe.

2021. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

"A noknek mar abszolut nem kell dolgozni csak othol dögleni és jönnek a milliók a nagy semmiből a hapik meg dolgozzanak vért izzadva hogy az ö redvás 3,14csájuk el legyen tartva meg fussa luxus nyaralásokra."


De ha a nők "otthol" (paraszt) döglenek milliókért, miért kell a férfiaknak milliókat keresni? Verd ki, nyugodj le, és gondold át még egyszer.

2021. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a nők pont belőled élnek, aki nyáladzik az ágyban való fetrengésükre. Szerinted a nőknek van igénye más meztelen nőkre?


Egyébként én sem értem a logikádat. Ha milliókat keresnek ezek a nők, akkor miért is kell eltartani őket?

2021. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

9: Így van. Egyébként az ilyen csajok messze nem keresnek milliókat, kb. egy átlag irodai munkás bérét tudják így összeszedni, csupán kényelmesebben.:) Amit körülöttük látni, azért a legritkább esetben dolgoztak meg ők. Nagyon nem mindegy, hogy havi 250 ezerből kell elindulnod szinte a nulláról, vagy anyuék alád teszik a lakást, autót és a 250-ből csak meg kell élned.

Arról nem is beszélve, hogy férfiként is lehet valaki influenszer, csak férfiként kisebb az esélye, hogy csupán a külsejével fel tudja hívni magára a figyelmet.

2021. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!