Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Menne Bp-en egy olyan bàr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menne Bp-en egy olyan bàr ahol elsősorban szingliknek van belépő?

Figyelt kérdés
Nem lenne szabály csak egy kimondatlan etikett... lenne igény? Be merne menni a sok szingli aki a társkereső oldalakon van?

#társkereső #Szingli hely
2021. márc. 15. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam szinglipartyn, egy két ember lézengett csak, leginkább 35-45 közötti lepusztultabbak, pedig ez a második kerületben volt..


Igen, egyébként be mernének menni, a 35-50 közöttieknek egyáltalán nincs szórakozóhelyük, ahol táncolni is lehet. 50 felett sincs mondjuk, de ők leginkább a fiatalkori kedvenc együttesük koncertjein lelhetőek fel.

2021. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Ja és akkor lenne igény, ha rendesen be lenne harangozva az egész, mert ha az első 30 ember közt érkezel oda, akkor elég kellemetlen.. Meg akkor is, ha ott találod a 18 éves lányodat(vagy mások gyerekeit, mint "vetélytársak", szóval a 30 alattiakat mindenképp ki kellene zárni.


Akkor lehetne ez sikeres, ha 30+os partyként lenne meghirdetve havonta egy ilyen péntek vagy szombat este, és nem engednének be 30 alattiakat!(ezért nem sikeres pl a régi morrisonsos 30as buli). Nem kell külön hely, elfoglaltak vagyunk hogy hetente leugorjunk italozni meg táncolni, de havonta egy ilyen alkalomra mind szívesen készülnénk.

2021. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dresscode legyen alap!
2021. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem sok értelme lenne szerintem. Aki akar, az bármilyen szórakozóhelyen tud ismerkedni, ez meg olyan húspiacos. Vannak amúgy (főleg) szingliknek szóló bulik, pl Morrisonsban a lakatos-kulcsos, de nem szoktak jók lenni, vagyis csak senki nem kezd el a kulcsával járkálni, hogy akkor melyik leány lakatját nyitja (nyilván mindegyikét), hanem ugyanúgy buliznak az emberek, és figyelik kinél lehet próbálkozni. Szóval nem nagyon élnek a lehetőséggel.

Azt sem igazán értem, hogy a 30+-os korosztálynak miért kéne külön hely. Nyugodtan mehetnének ők is szórakozni bárhová, nem mindenhol üvölt a Justin Bieber. Szerintem szimplán azért van kevesebb 30+ ember ilyen helyeken, mert nincs rá igényük annyira, mert otthon ülnek a gyerekkel, vagy házibuliznak a saját barátaikkal (mert már van saját házuk). Egy baromi szűk rétegnek meg senki nem fog külön napot tartani, mert nem érné meg anyagilag. Pláne, hogy sok 30+ férfi még simán inkább a huszonéves csajokat hajtja, tehát ők sem mennének el ilyen napra.

2021. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Én biztos, hogy nem mennék ilyesmire, ha ingyen lenne sem. Utálom a szórakozóhelyeket, az egész miliőt, ami ott van. El nem tudom képzelni hogy lehet ott úgy ismerkedni, hogy ne legyen az egész szitu egy erőltetett násztáncszerű röhejes valami. 31f
2021. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó azért, mert a szülőknek ciki ott előfordulni, ahova a gyereke, vagy gyereke barátai járnak! Illetve 40 éves nőként nagyon elveszi a kedved, ha 19 éves tinikkel vagy egy húspiacon. Ahol meg nők vannak, oda mennek a férfiak is!


Na meg él az a marhaság a köztudatban, hogy a 30 feletti, vagy neadjisten egy anya ne rázza a fenekét a diszkóban, az a fiataloknak van!


Egyszerűen el kell zárni ezt a két korosztályt és be kellene hozni a köztudatba a 30 felettiek elfogadott szórakozási táncolós ivós lehetőségeit is! Budapesten lenne rá igény, de nagyvárosokban is.


Itt az idősebbek írtam, hogy vagy régi kedvenc zenekaraik koncertjére vagy pedig bárokba járnak, inni, ahol nincs tánc lehetőség meg ereszdeleahajam, hanem ülünk, iszunk, és vàrjuk hogy leszíltson egy korunk beli férfi. Halál ciki.


Vegyes szórakozóhelyeken meg egyszerűen kellemetlen a sok fiatallal egy ligában!

2021. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Kolbaszfesztival lenne belole. No meg csak mutatoba....



36F incel

2021. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor meg egyszer leírom hogy nem szingli party nem diszkó és nem táncparkett hanem bár! 😁 Koktélok italok kavek saláták! És elsősorban szingliket várnánk pl lehetne ilyesmi neve ami jelzi ! Nem azért mert a szingli nem mer maskor ismerkedni hanem mert ide kifejezetten ő jöjjön! Nagyobb az esélye h össze ismerkedik vkivel mint egy másik helyen🙄
2021. márc. 15. 17:59
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Semmi értelme. Egyedül senki nem fog beülni egy bárba salátázni meg piálni. Ha a barátaival megy el az ember koktélozni, akkor nem ismerkedni akar, hanem a barátaival beszélgetni.
2021. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem lenne, ha nem szórakozóhely, nincs lehetőség táncra.


Mezei kocsmával Dunát lehet rekeszteni, mindenhol ott unják halálra magukat a szinglik, házasok, csak ülünk iszunk és várjuk, hogy leszólítson valamelyik pasi, és reméljük, nem csak megcsalja a barátnőjét..


Nem lenne igény erre egyáltalán, ugyanis már millió ilyen van, és leginkább szinglik járnak ilyen helyekre, vagy házasok, akik félre akarnak lépni, egyáltalán nem lenne újdonság a te helyed, ugyanis nem csak a valóban szingli menne oda, hanem a félrelépő is, na meg a házas, akinek szingli barátja van és együtt akar inni. Marhaság!

2021. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!