Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, melyik társkereső appban bíztok meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni leszbikus lányokkal akik komoly kapcsolatot is szeretnének de itt nagyon reménytelen, tinder olyan mintha halott lenne.

Van más app ahol lehet valódi leszbikusokkal ismerkedni és ki lehet szűrni, hogy nem pasi az illető?

Nektek mi vált be és esetleg sikerült is társat találni appal?



2021. márc. 16. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

"tinder olyan mintha halott lenne."


Hol laksz? Az én budapesti leszbikus barátnőmnek nem rég lett Tinderről komoly kapcsolata.

2021. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1.budapesti vagyok szintén de nekem nem írnak vissza a lányok ott szinte sosem vagy lehet ott volt akkor valami bug de nem nagyon jött be az oldal és ott volt először olyan hogy kamu profilba futottam bele..pasi.
2021. márc. 16. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy HER nevű alkalmazás, én innen találkoztam 1 néhány holgyemennyel
2021. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!