Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan,hogy senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan,hogy senkinek sem tetszem?

Figyelt kérdés
11 éve próbálkozom és egyszerűen se élőben se online nincs sikerem a nőknél! Tehát a szépség relatív amit annyian hangoztatnak szerintem marhaság vagy régen lehet így volt de manapság egyáltalán nem ezt tapasztalom! 26f

2021. márc. 18. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, én sem tetszem senkinek, pedig én nő vagyok és az itteni vélemények alapján nekünk könnyebb.
2021. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A te életed ,hogy alakult? Hol akadsz el?
2021. márc. 18. 17:18
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Hogy kicsit felvidítsalak, régen se volt relatív a szépség, csak a patriarchátus uralma miatt a nők jobban rákényszerültek, hogy férjhez menjenek a "fokkal szebb az ördögnél" férfiakhoz.


Ma meg, aki még hajlandó erre, annak olyan elvárásai vannak cserébe, amit vagy nem tudsz, vagy nem akarsz megugrani.


Illetve régen a léc volt alacsonyabban, tehát tényleg csak az számított csúnyának, akit ma bottal sem. A 150 kilós nő meg a Quasimodo.


Ma meg férfiak között már ha nem a legújabb divat szerint öltözöl is kiestél. Egy ilyen pasinak nem kell ruhával kompenzálni, hogy észrevegyék: [link]


De egy ilyennek igen: [link] (most tekintsünk el attól, hogy ki ő és mennyi pénze van).

2021. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

#2: Szerintem ott akadt el, hogy ezen az oldalon nem ismerkedik, így messziről jött ember azt mond, amit akar.


Én bárkinek tudom bizonyítani az ismerkedési kudarcaimat, szívesen velem tölthet egy napot vagy akár egy teljes hetet és megmutatom neki, hogy milyen az ismerkedési oldal férfi szemmel, férfi szemszögből.


De az itteni nők közül még egyetlen nővel nem sikerült összehoznom egy találkozót. Pedig volt idő, mikor minden nyavajgóra ráírtam, mert kíváncsi voltam, hogy mit ront el, hiszen ha a nő nem kövér, akkor maximum a személyisége lehet taszító annyira, hogy ne kelljen egy férfinek sem.


És végül is az ignorálás miatt be is bizonyosodott a kételyem, hiszen van az a mondás, hogy "Senki nem fog Csipkerózsikához bekopogni a 4 fal közé." de ezt bizonyos itteni nyavalygó nők új szintre emelték, mert ha véletlenül mégis valaki bekopog, ajtót sem nyitnak.


A pszichológia ezt a jelenséget úgy hívja, hogy annyira a személyisége részévé vált a "csúnya vagyok, nem kellek senkinek" szerep, hogy nem akar szembenézni a valósággal. Ami lehet az, hogy

- az igényei túl magasak.

- megtehetne rengeteg mindent önmagáért. Például lefogyhatna, megnöveszthetné a leszbikus-stílusú tüsi haját.

- elköltözhetne az elnéptelenedett faluból vagy esélyt adhatna bizonyos kilométeren kívüli embereknek is.

- annyira passzív, hogy annyira még egy instamodell sem, ő sosem ír rá a férfire, még ismerkedés után sem, mindig ő várja azt, hogy őt keressék, őt szórakoztassák. Bár önmagában még ez sem akkora hátrány, de ha igényekkel is párosul, akkor már rontja az esélyeket, mert vannak férfiak, akik szeretik érezni, hogy ők is fontosak a nőnek, nem csak fordítva.


De az ilyen nők nem mernek szembenézni önmagukkal és bevallani, hogy mivel ők vannak azon az oldalon, ahol csak válogatni kell a jelöltek közül, valami hiba bennük van. És legtöbbször nem az, hogy nincs jelölt, hanem esélyt sem adnak a jelölteknek, hogy bizonyítsák az igazukat.

2021. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy lehetséges igen, bármilyen fura.


De ettől függetlenül lehet, hogy tetszenél valakinek.


De! Egyáltalán nem biztos, hogy akinek te kellenél az itt él Magyarországon.

2021. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
minden korosztályban van több 100e ember. Kétlem, hogy mindegyiket ismernétek.
2021. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
4-es: Én szívesen veled töltenék egy napot és megnézném azokat a kudarcokat, mert szerintem erős túlzás, hogy normális férfiként ne lehetne párt találni.
2021. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
7: Pedig hidd el, nincs könnyű dolga egy olyan normális férfinak, aki nem feltűnő. A normális alatt azt értem, hogy nincs káros szenvedélye, nem él önpusztító életet, van rendes állása, fizetése és normálisan viselkedik az emberekkel. Az ilyen férfiakról a nők többsége azt gondolja, hogy simán talál valakit és hogy a nők szívesen ismerkednek vele.
2021. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7: Benne vagyok! Bár csak ha tényleg komolyan gondolod, mert lehet, hogy a mostani időszakban egy nap kevés lesz, ugyanis ennyi idő alatt nem születnek kapcsolatok.
2021. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én személy szerint szívesen ismerkednék egy olyan normális férfival, amilyet leírtál. 7-es vagyok.
2021. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!