Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan,hogy senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan,hogy senkinek sem tetszem?

Figyelt kérdés
11 éve próbálkozom és egyszerűen se élőben se online nincs sikerem a nőknél! Tehát a szépség relatív amit annyian hangoztatnak szerintem marhaság vagy régen lehet így volt de manapság egyáltalán nem ezt tapasztalom! 26f

2021. márc. 18. 17:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lètezik. Sok ezer ferfi lesz forever alone itthon. Tudok par tucatot, akiknek 50 eves korukig sem jott ossze egy numera sem, pedig probalkoztak.
2021. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az internet által mindenki számára több az inger.

Férfi szempontból ez azért rossz, mert a nők válogatósabbak lettek.


Igen, már nem „kell” az ördögtől egy fokkal szebb férfihoz hozzámenni. Ez még rendben is van. De már túlzásokba esik sok nő. Túl magas elvárások, aztán meg sírás, hogy senki nincs.


És igen, a férfiak között is sok olyan van, aki átlag Józsi és Palvin Barbit akar barátnőnek.

2021. márc. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10: A baj az szokott lenni, hogy az ilyen "normális" emberek nem látják egymást. 30 felett pedig már el is könyvelik a másikról, hogy biztosan kapcsolatban van. Én is így vagyok a nőkkel és gondolom ti is így vagytok a férfiakkal? Senkin nincs ott egy címke a párkapcsolati státuszát tekintve, az introvertált emberek pedig nem fognak odarohanni a munkahelyen az új férfi/női kollégához, vagy a buszmegállóban egy random emberhez, hogy kikérdezzék. Sőt, ha szimpatikus is, akkor meg főleg úgy vannak vele, hogy biztosan foglalt. Én ezért is tartanám jónak az ilyen és ehhez hasonló oldalakat, mert itt bármilyen témában lehetne beszélgetni és nem kellene rögtön azzal kezdeni, hogy "helló, van valakid?". Aztán lehet, hogy semmi nem lesz belőle. Lehet, hogy lesz egy közös séta vagy kávézás és akár lehet több is. De legalább el tudna indulni valami.

12: Igen, az internet megjelenésével valóban sokkal több ingert kapunk, ami egyértelműen válogatóssághoz vezet. Alapból nem is lenne ezzel baj, viszont a net csak egy nagyon kis szeletét képes bemutatni valaki énjének. Ennek is a 90%-a a külső. Én pl. abba a csoportba tartozom, aki fényképek alapján nem tud igazán vonzónak találni egy nőt. Hiába jók a képek és tesz meg mindent, egyszerűen úgy vagyok vele, hogy oké, csinos, de ennyi. Viszont ha ugyanezt a nőt élőben látom (akár úgy, hogy épp nincs rajta smink és nem a csini ruhában van) simán vonzónak találom. Már az is más, ha előtte beszélgettem, vagy akár cseteltem vele. Nekem fontos a non verbális kommunikáció, és kell, hogy halljam a hangját. Ezeket pedig egy kép nem adja át, bármennyire jól sikerült. Szerintem a nők többségénél ugyanez van, kép alapján nagyon top pasinak kell ahhoz lenni, hogy valami egyáltalán megmozduljon bennük. Élőben viszont akár az is vonzóvá válhat, akit képek alapján "semmilyennek" gondolnak.

2021. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!