Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy szinte senki sem húz el tinderen a pozitív irányba, nem néznék ki elég jól hozzá?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az apptól sokat nem szabad várnom, hogy valószínűleg nem ott fogom megtalálni életem partnerét, de én még odáig sem jutottam el, hogy bárki is jobbra húzzon.

Szerintem egyáltalán nem nézem ki rosszul,sőt, és még az adatlapom is ki van rendesen töltve, viszont egyszerűen halott ügy a dolog ez idáig, ami annyit jelent, hogy már kb.egy éve használom az oldalt, többször újra is kezdtem, és egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor írta ki, hogy valakinek tetszem.

Az is megfordult a fejemben, hogy talán meg sem vagyok jelenítve az embereknek, csak néha-néha dob fel.

Hozzáteszem, hogy egy nagyvárosban élek.


22/F



2021. márc. 21. 20:53
 1/9 anonim válasza:
16%
Szerintem ilyen oldalakon/applikációkban kár párt keresni. Sokkal hamarabb lehet szerezni a való életben, csak add önmagad. Ha mondjuk félsz az elején szemtől szembe beszélni az illetővel akkor kérd el a telefonszámát és hívd fel vagy küldj neki SMS-t vagy próbáld meg keresni közösségi oldalakon (Facebook, Instagram stb.) és beszéljetek ott. Szerintem mindenképp fontos az, hogy először élőben találkozzatok, lássátok, halljátok egymást. Utána szerintem sokkal egyszerűbb.
2021. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ezt így nehéz megmondani látatlanba, ha átdobod a bemutatkozó szövegedet, megnézem, mi lehet vele. (Máskülönben nem nagyon van értelme ilyen kérdést feltenni, rögtön bevonzza a "személyesen kell ismerkedniiii" embereket, mintha ez lett volna a kérdés...)
2021. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
74%

#2:

Gondolom a "személyesen ismerkedni emberek " között én is ott vagyok. Értettem a kérdést mègha nem is úgy válaszoltam ahogy kellett volna. Csak saját tapasztalat mert én is próbálkoztam ilyen oldalakon és nem jött össze nekem se, személyesen ismerkedni pedig ment és össze jöttek dolgok. Nem akarok vitát haver, csak le írtam mit gondolok. Peace ès minden jót

2021. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen sűrűn használod? Én ugyan nő vagyok, de azt vettem észre, hogyha nem túl aktívan használom (hetente kb fél óra), akkor kb 0 matchem van. Viszont ha következő héten újra belépek nézelődni egy újabb fél órára, akkor érkeznek az előző heti matchek, ami mostanra már gyanússá vált... :D

Egyébként szerintem az Fb társkereső oldala sokkal jobb. Ott látod, hogy kiknek tetszel, látod, hogy ki milyen kapcsolatot keres és tudsz azokból válogatni eleve, akik téged kedveltek. Nekem onnan 1 hónap alatt 3 emberrel is sikerült találkozót összehoznom, míg tinderről hónapok alatt 0. Mondjuk nem is vagyok túl aktív, de az esélyt megadom. :D

2021. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó regisztrációm óta mindennap felnézek az oldalra.

Azt nem tudtam, hogy létezik facebookos társkereső oldal,de köszönöm, hogy megemlítetted!

2021. márc. 21. 23:11
 6/9 anonim ***** válasza:

lehet előnytelen, taszító kisugárzású képeid vannak feltöltve+rossz bemutatkozás és ezek mellé csak a nagyon csinos nőket húzod jobbra, akiket rengetegen ostromolnak.


nő vagyok, ha akarod, elküldheted mi van a bemutatkozásban/milyen képed van kint és mondok véleményt.

de egyébként én is inkább a fb tàrskeresőjét ajánlanám

2021. márc. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elküldtem a tartalmát a profilnak privátban, kedves 2. és utolsó válaszoló.:)
2021. márc. 22. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, a 6-osnak mi lesz a véleménye, mert szerintem teljesen jó profil, kifejezetten jó a fotó is, szóval hajrá, lányok, itt a lehetőség.
2021. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor szívesen megnézem én is. :D
2021. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!