Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik panaszkodnak, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik panaszkodnak, hogy csak szexre kellenek, miért nem gondolják át, hogy miért van így?

Figyelt kérdés

Itt is és elég sokszor jönnek olyan kérdések, amikor az illetők panaszkodnak, hogy nem találnak normális kapcsolatot és csak szexre kellenek. Ilyenkor jellemzően a legtöbb válasz annyiból áll, hogy elszidja a másik nemet, aki pedig normális okokat ír, azt sokszor lepontozzák.


Miért van az, hogy az érintettek nem képesek átgondolni, hogy talán náluk van a hiba? Miért jobb a másik nemet szidni?


(Akár saját sztorikat is tudok írni, amikor a másik csak szexre kellett. Okkal csak arra kellett.)



2021. márc. 21. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert a scalperek, meg a köcsög bányászok....ja, rossz topik.
2021. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
...és aki rájött, de nem tud tenni ellene? Bár én próbálok nem nagyon panaszkodni, de ez csak hellyel-közzel sikerül.
2021. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam panaszkodni. Általában olyanok próbálkoznak szexkapcsolatra invitálni, akik eleve nem keresnek komolyat, így meg sem adják az esélyt egymás megismerésére. Az ilyet nem veszem a lelkemre. Megköszönöm az őszinteséget és megyek tovább.
2021. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1: Haha... :D


2: Miért ne tudna mit tenni? Aki tudja, hogy nála van a hiba, az tud javítani. Téged hányan akartak csak szexre?


3: Ez így korrekt és ez is lenne szerintem a normális. Szerintem te is látod, hogy sokan nem így állnak a dologhoz.

2021. márc. 21. 23:35
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván egy nő sem akarja elismerni magának, hogy egyszerűen nem elég jó ahhoz, hogy ezeket a férfiakat kapcsolatra megkapja.
2021. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon sokáig csak szexre kellettem a pasiknak. Őszintén, a mai napig nem tudom miért.

Jófej csaj voltam, poénkodós, kedves, a társaság közepe. Sosem mutogattam magam, persze néha-néha flörtölgettem a srácokkal, de csak az ízlésesség határain belül. Mégha én is választottam ki az adott sràcot, akkor is legtöbbször csak szexre kellettem. Pedig nem adtam magam könnyen, meg nem ment rólam a pletyka a városban. Sokszor már utáltam randira menni, mert hiába próbàltam szűrni az ilyen srácokat, mégis csak ők kerültek az utamba.

2021. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2%
Ó szegény 6-os, biztos megviselt az a sok szex...
2021. márc. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
A szexre kellettem, meg a szexre voltam jó 2 külön dolog. Nem viselt meg a szex ;)
2021. márc. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

5: Ez jogosnak tűnik. Köszönöm a tényleg hasznos választ!


6: A válasz egyszerű: Vagy csak az ilyen pasikat vetted észre (az alapján, hogy ilyeneket választottál), vagy nem volt benned több.

2021. márc. 22. 00:33
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak kabalacsajként működtem. A legtöbb srác utánam megtalálta az igazit. :D Nem hiszem, hogy ennyi lett volna bennem, voltak már tartós kapcsolataim. Lehet, hogy akaratlanul is ilyeneket választottam, mert nem akartam megállapodni, de ha megakartam akkor se úgy jött össze. Viszont a legtöbb srác utána keresett, hogy lehetett volna több.

Mindegyikre főztem, meg próbáltam a kedvükben járni, lehet, hogy épp az volt a baj. Kitudja. Ennek már vége, jó 6 éve megtörtem a peches szériát :D

2021. márc. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!