Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoljak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak egy olyan fiurol, aki arra panaszkodik, hogy mindenki levegonek nezi, es amugy meg fuvezik eleg sokszor?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 21:59
1 2
 1/13 Randy Orton ***** válasza:
Azt hogy élettelen
2011. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2011. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt en is igy gondolom, hogy felejtos, csak nekem ez nagyon ugy nez ki, hogy valami onbizalmi problemai vannak, vagy nem tom.
2011. dec. 18. 22:08
 4/13 anonim válasza:
én megértem
2011. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nézd levegőnek
2011. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4. azt irtad, hogy megerted? Kifejtened ezt bovebben legyszi?

5. Levegonek nezni nem akarom, mert a baratom. Csak nem ertem, hogy mi baja, mert nem beszel sokat magarol.

2011. dec. 18. 22:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Csernus Imibácsi nagyon szépen kifejtette a fű "mellékhatásait" mindemellett önbizalomhiány
2011. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
megértem, meg átérzem, mert énis szoktam hasonloan érezni, meg reagálni.. :\:)
2011. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

sőt most hogy jobban belegondolok, elég régóta ez a bajom, csak valahogy nem gondoltam bele... :\\ micsoda megvilágosodás...

am az a srác hányéves? és mióta ilyen?

2011. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kb fel eve ismerem, masok is mondtak, hogy kicsit fura, maganak valo, neha csak ul a sarokban es nem nagyon beszelget senkivel. Aztan meg hirtelen idegenekkel elkezd dumalni. Egyebkent okos srac, meg jo fej is tud lenni. en csak szeretnem megerteni, hogy mitol van ez az onbizalomhianya. Amugy 31 eves.
2011. dec. 18. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!