Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a legtöbb pasi csak laza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb pasi csak laza kapcsolatot keress érdemes ebbe bele menni vagy inkább várjunk olyanra aki majd komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

#pasik#2021#sex#szerelem#várakozás#nők#vélemények
2021. márc. 22. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne menj bele, vagy akkor már inkább csak 1-2 alkalmasba, hogy ne kezdj kötődni hozzá. Nyilván vannak olyan nők is, akiknek ez könnyen megy, de ha te nem vagy ilyen típus, inkább ne menj bele csak azért, mert nincs jobb. Nekem megérte valaki, a mostani barátom a tenyerén hord.
2021. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%

Viszont! Ha csak 2-3 ilyen pasit fogsz ki akkor lehet véletlen vagy bumm szívás.


De ha 10-20 pasival minddel így jársz akkor gondolkodj el azon, hogy veled is lehet némi probléma.

2021. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenbe max akkor érdemes belemenni Nőként, ha a tenyerén hordoz, elvisz wellneselni, nyaralni stb. Amúgy nem. Erre a célra akármennyi pasit kaphatsz!
2021. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót tapasztalok és nem csak 30 alatt, hanem 30 felett is. Aki pasi interneten ismerkedik általában laza kapcsolatot keres vagy barátság extrát de semmi többet. Nyilván azért mert könnyű eltűnni, lelépni stb. Én nem mennék bele ilyenbe, aminek az az eredménye, hogy évek óta fenn vagyok és még mindig szingli. 😀

Itt nem arról van szó az esetek nagy részében, hogy veled nem képzelik el, hanem a szándék alapból az, hogy csak semmi komolyat akar hiába vagy te ilyen meg olyan.

28 N

2021. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor ha nem akarok sex mentesen élni amíg nem találok olyan pasit aki komoly kapcsolatot akar, akkor menjek bele egy lazába ha a pasi meg becsülne? De ha egy pasi nyaralni akarna vinni vagy bármi ilyet akarna velem, akkor érezne írántam, de akkor nyílván nem laza kapcsolatot akarna így ilyet kizárt hogy találnék.
2021. márc. 24. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!