Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borsod megyében szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borsod megyében szerintetek vannak olyan lányok akik nem szeretnének gyereket és ragaszkodó típusúak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 18:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező sok nő van, és azóta sincs meg az igazi, ha annyira jó vagy amit írtál magadról, akkor miért vagy még mindig szingli?

Mit rontasz el a randikon?

2022. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Azért nincs mert nem találok olyan nőt mint akire vàgyom.

Én csak akkor megyek el randizni valakivel ha van rá esély hogy ő illik hozzám ,de egy pár kérdés utàn mindig kiderül hogy sajnos nem.

Rossz ez nekem hogy ennyire nehezen találom meg életem pàrjàt ,de nem akarok belemenni egy rossz kapcsolatba ,mert szerintem az nem lenne korrekt se magammal se a màsikkal szemben :)

2022. máj. 26. 09:28
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül maradtam és meg is öregedtem egyedül....hbo max és kutyám macskám a társam. na meg néha ide irogatok.....hülyeségeket...

szal kitartás..

2022. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan nők, akik nem akarnak gyereket, csak szerintem a kérdező nagyon-nagyon válogatós és nem igazán akar maga mellé társat emiatt.

Mert aki valójában akar valakit az meg is találja maga mellé.

2022. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretném megtalàlni a párom,de olyan lànyra vàgyok mint én ,mert tudom hogy lejjebb adok abból ahogy régebben tettem,idővel úgyis kiütköznek a különbségek :)
2022. máj. 27. 10:22
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező birtokló típus vagy azért nem akarsz gyereket?
2022. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyok birtokló,más az oka :)
2022. máj. 27. 11:12
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vannak. Valószínűleg rossz közegben keresel. :) Jársz programokra? Hol ismerkedsz?
2022. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Interneten ismerkedem inkább, nem igazán járok közösségi programokra :)
2022. jún. 1. 18:19
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

1,4 kérdezi, ennél prolibbaknak nem tűnhettek.. :(


Kérdező, milyen az ideálod? Esetleg ha leírod, kiderül mi a baj. De hidd el, ha valakit megszeretsz, nem fog számítani hol lakik. :)

2022. jún. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!