Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borsod megyében szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borsod megyében szerintetek vannak olyan lányok akik nem szeretnének gyereket és ragaszkodó típusúak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 18:14
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hogy a megyédben de a világon is van .. micsoda logika mi?
2022. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Az nem elítélendő, ha olyat akarsz, akivel megérted magad, egy húron pendültök (így az egészséges), de úgy látom, hogy nagyon válogatós lehetsz.

A párkeresés megalkuvásokkal is jár, nemcsak a "dolce vita (szépélet)".

Az a nagyon-nagyon fontos, hogy a lényeges dolgokban megértsétek egymást. Olyan dolgokban, amik felett szemet lehet hunyni, azt nem kell kizáró oknak tekinteni (pl. ő szerezi a spenót, Te pedig nem, vagy ő szeret kézimunkázni, Te pedig fölösleges időtöltésnek találod). Ezeken túl lehet tenni magatokat, mert főztök kétfélét, vagy amíg ő kézimunkázik, addig Te

tévét nézel, bevásárolsz...).

Ne keresd a tökéletes Ö-t, se a végtelenül csinosat (ha nincs meg hozzá az anyagi fedezeted, viszont tudnod kell, hogy ő is ismerkedni akar valakivel, ő is társra vágyik és ezért csinosítja magát, divatozik stb.).

2022. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Nekem inkább a belső értékek az igazán fontosak, amiből nem szeretnék engedni.

A volt párom például vegán volt, én pedig nem, soha nem volt probléma köztünk emiatt.

Én olyan társra vágyom külsőleg és belsőleg amilyen én vagyok, nem is érezném magam jól egy insta modell mellett, illetve az olyan típusú lányoknak más az életvitele, nagyon eltér az enyémtől.

Én nem akadok fenn ilyen apróságokon, mert vannak sokkal fontosabb dolgok :)

2022. júl. 17. 15:37
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig nem marad más, mint igyekezni ilyen személyt megtalálni. Ne add fel a reményt!
2022. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Nem adom fel, csak tudom hogy túl sokat akarok, és nem igazán találkoztam még ilyen lánnyal :)
2022. júl. 17. 15:43
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom az a megye az indián királyság . Amikor borsodról olvasok vagy hallok mindig a törzs gyökeres orkok jutnak az eszembe, és nem azok a kis számban lévő jól szituált roma emberek.
2022. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Pedig nem csak feketék laknak itt, én se vagyok az :)
2022. aug. 5. 15:48
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek téma stimmel,viszont nem vagyok ragaszkodó. Nem vagyok társfüggő, tőlem nyugodtan elmehet egész napos programra is a másik. Nem kell összeragadni
2022. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 NTBS ***** válasza:
Igen vannak.
2022. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
39#:Te egy lennél közülük? :)
2022. okt. 13. 15:20
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!