Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha “lekoptattam” de meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha “lekoptattam” de meg gondoltam magam és esetleg ráírnék? Nektek fiúk ez hogyan jönne le? Mit gondolnátok? Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy találkozunk de ő lemondta aznap reggel, aztán este küldött egy képet, hogy egy haverjával van. Nekem ez rosszul esett de nem beszeltük meg konkrétan. Aztán kb 2-3 hétre rá írt, hogy ne haragudjak rá és szeretne találkozni, de mondtam, hogy én ezek után beszélni sem szeretnék nem hogy találkozni.

Azóta nem beszéltünk ez volt kb egy hónapra. Azóta azon gondolkozok, hogy túl reagáltam vagy nem? Hogyan kellett volna erre reagálni?

Valamint ha ezek után a csaj ír rád te mit reagálnál?

Én 21 ő 20



2021. márc. 23. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó már elment. :)
2021. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy húzzá innen.
2021. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
O bunko volt te meg tulreagaltad. Ettől függetlenül ezek utan irni neki eléggé ketsegveesettnek tűnne plusz csak azt sugarzod hogy megszeged a szavad
2021. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most hasonló cipőben járok, bár én rendes voltam végig, mégis visszautasítást kaptam. Most újra keres a lány, nem tudom milyen okból, de én már semmi energiát nem ölök abba, hogy ebből legyen bármi is.
2021. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Reggel lemondta az esti találkozót, erre te bedurciztál. Én este hétre beszéltem egy randit a csajjal, majd a megbeszélt időpontban sehol sem volt.Fél óra múlva felhívtam, mire közölte 8-rá fog oda érni. Fél kilenckor újra hívtam, hogy hol van, erre közölte, hogy nem tud jönni, inkább következő napra beszéljünk meg egy időpontot majd másnap ezt az időpontot is lemondta Na ez az igazi gec.....iség.
2021. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy hónapja ezen agyalsz? Smh
2021. márc. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Neki nem vagy annyira fontos az biztos. Ha ra irsz a potya numera meg mindig jol jön.ketlem hogy offolna.
2021. márc. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
83%

Szerintem szimplàn hiszti voltàl.


Nem írnék rà a helyedben.


A sràc helyében meg bannoltalak volna 😂

2021. márc. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolnék? Hogy nagyon gáz vagy és nincs ló, jó a szamár is szituban érezném magam. Komolytalannak tűnnél, aki figyelemhiányos és unatkozik. Légyszi hagyd azt a srácot.
2021. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem véletlenül a tini párkapcsolatok rovatba kattintottam.
2021. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!