Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit gondolnátok...

Kamaszok, mit gondolnátok ilyen iskolatársról? Szívesen válaszolnátok neki?

Figyelt kérdés

Akit nem ismertek csak tudjátok hogy oda jár a ti iskolátokba, mert láttátok már ott, és facebookon csak úgy bejelöl ismerősnek, visszaigazoljátok, aztán valamikor rátok ír chaten, úgy hogy élőben még semmit nem beszéltetek?

És csak úgy simán ismerkedni, haverkodni akar.


2012. nov. 18. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Akkor miért nem élőben teszi ?

Én facebookon nem ismerkedek.

2012. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha jó fej, beszélgetnék vele. De megmondanám neki, hogy azért néha élőben is jó lenne találkozni.
2012. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet élőben félénk. Nem kötelező senkivel se fb-n beszélgetni, de lehet, hogy jó arc. Neked se kerül semmibe.
2012. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze beszélgetnék vele. Én szoktam csak így fészen. Pont van egy ilyen srác, akit csak úgy bejelöltem fészen, azóta se beszéltem vele élőben, mert nagyon más körökben mozgunk. Egy suliba járunk és üzibe nagyon sok mindent meg tudunk beszélni, szerintem nincs is kedvünk élőbe átvinni a kapcsolatot.
2012. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem gondolok semmit!! Mond meg neki fb-n hogy taliizunk valamikor!! és kész nem kell szarnii 
2013. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!