Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi értelme lenne írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi értelme lenne írni valakinek, ha a Facebook ismerősnek ajánlotta őt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit feldobott a Fb mint lehetséges ismerőst. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem jön be nekem az illető, csak nem tudom, lenne-e értelme annak, hogy megpróbáljam felvenni vele a kapcsolatot. Nyilván tudom, hogy ez nem a társkereső részleg, de megfordult a fejemben az a gondolat, hogy írnék neki pár sort. Nem dickpickkel és "sziamizuval" indítanék, egyszerűen megírnám neki, hogy a rendszer ismerősnek ajánlotta őt, rokonszenvesnek találom, és szívesen beszélgetnék vele. Mindkét nem véleményére, tapasztalataira kíváncsi lennék: aki írt valakinek (nemtől függetlenül), annak mennyi sikerélménye volt, illetve akinek írtak, az hogyan reagált. Előre is köszönöm a segítő szándékú kommenteket.

2021. márc. 24. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, mit veszíthetsz? Én nem ismerkednék neten, de egy normális üzenetre mindenképp reagálok. Aztán ki tudja, lehet, hogy ő nyitott lenne rá. Ahogy én látom két opciód van: ráírsz és vagy bejön vagy maximum nemet mond, amely esetben nem dől össze a világ, vagy meg se próbálod és még sokáig azon agyalsz, hogy mi lett volna, ha.. Döntsd el melyik szimpatikusabb :)
2021. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nulla. Ne tedd magad szánalmassá már te is ezzel a random ráirkálással 😂 csomó fb csoport szól arról, hogy az ilyeneken együtt röhögjünk, mennyire szánalmasak és kiéhezettek. 😂
2021. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1: Köszi a normális választ. Amúgy miért nem ismerkednél neten?
2021. márc. 24. 20:00
 4/10 A kérdező kommentje:
#2: Ez is egy álláspont, csak akkor senki ne vinnyogjon, hogy "a mai férfiak miért nem kezdeményeznek" stb. Amúgy ezen az alapon kb. kihalna az emberiség, mert ugye munkahelyen, iskolában, utazás közben, meg szinte sehol sem köttetnének ismeretségek. Persze az is sokat elmond az emberek mentalitásáról, ha kiröhögik azokat, akik legalább tesznek is valamit, nem pedig csak várják a sült galambot. A kiröhögők természetesen "felsőbbrendűnek", "jobbnak" gondolják magukat, holott valószínűleg nekik is lennének kiröhöghető dolgaik.
2021. márc. 24. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
#2 elég gyerekes hozzáállás. Mi a vicces abban, ha valakinek bejössz és rád ír normálisan? Nőként kérdezem. Igaz nekem már 14 éve van párom, így vagy megírom hogy kösz de párkapcsolatban élek vagy nem reagálok, de eszembe nem jutna rajta röhögni vagy nevetség tárgyává tenni az illetőt.
2021. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Írj rá, próba szerencse.
2021. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írtam egy osztálytárs rokonom (? elvileg nem volt az, de úgy neveltek minket, hogy az, azóta se tudtam meg, de nem érdekel) ismerősének, aki évfolyamtársunk volt, valamilyen szinten tudhatta, hogy ki vagyok, vagy bemutatkoztam neki, már nem emlékszem, de a lényeg, hogy megtetszettem neki, pedig myvipről szereztem meg a számát (asszem ki volt írva), és csak szimplán írtam neki egy sms-t! Óh, a régi szép idők. Talán be is mutatkozhattam, a lényeg, hogy randiztunk. Végül miattam nem lett belőle semmi, de ez nem lényeg, lúzer voltam. Szóval van olyan, hogy ráírsz valakire, akit nem ismersz.
2021. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj neki, ha tetszel neki akkor ebből még akár mi lehet.
2021. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez, kedves, aranyos gesztus lenne. Ha, valaki ezért kigúnyol, annyit is ér. N
2021. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 hát amiket én írok azok nem nevetségesek. Azok kockáztatják ezt akik Csokonai meg Balassi babérjaira pályázva valami szuper üzenetben tervezik levenni a lányt a lábáról amit fél napig fogalmazgattak... vagy könyörögnek.. netán többször írnak hátha úgy hatásos
2021. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!