Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ejtettetek már pofára aranyásót, aki a javaitokra hajtott, aztán finoman közöltétek, hogy neki semmiből nem lesz része?

Figyelt kérdés
Ha van sztori, jöhet.
2021. márc. 24. 23:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

Viszonylag kevés ember olyan satuhülye, hogy ne tudja, hogy a magyar jog nagyon jól védi a saját vagyont... Elég, ha nem vagy egy ostoba balek, aki ajándékot gyárt a vagyonából egy kis pináért és nem tud senki nyerészkedni rajtad.


Kifejezetten butának tartom az aranyásóktól rettegő embereket. Rettegj attól, hogy hülye vagy, mint a fszom, ne attól, hogy ezzel ki mit kezd.

2021. márc. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

"Rettegj attól, hogy hülye vagy, mint a fszom"


Ha tanitanál, jobban menne, ebben biztos vagyok.

2021. márc. 24. 23:23
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

Én aranyásó pasit dobtam úgy ki, hogy a lába nem érte a földet.

Amikor megtudta hogy saját lakásom van, kb azonnal oda akart költözni. Mindenre meg akarta hívatni magát. Ezt 2x játszotta el... Később az exétől megtudtam, hogy őt rendesen lehúzta a pasi. Aki hagyja...

2021. márc. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Simán, egy frissen házasodott nő kezdett rámhajtani, de lekoptattam. :)
2021. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
4%
3, ja, nőnek képzeli magát, vagy mi?!?
2021. márc. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%

Én is dobtam ki albérletben lako pasit, aki pár hét után hoztam akart költözni. Nagyon lehúzo pasi is van


Mellesleg rohejesek az aranyasoktol rettegő átlagbéresek.

2021. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
29%

"Kifejezetten butának tartom az aranyásóktól rettegő embereket. Rettegj attól, hogy hülye vagy, mint a fszom, ne attól, hogy ezzel ki mit kezd."


Látszik, hogy te se hallottál még a gyerektartás intézményéről és arról, hogy a DNS vizsgálatot csak az anya beleegyezésével lehet csináltatni (mármint amit el is fogad a bíróság, nem a zuglaborban készült változatot).


Az aranyásás nem ott kezdődik, hogy meghivatja a nő magát drága koktélokra meg elviteti magát ide-oda úgy, hogy esetleg hetekkel, hónapokkal később derül ki, hogy vagy nem lesz szex, vagy olyan ritkán, hogy a nő többet lehúz természetbeni juttatásokkal, mint amennyit bármilyen minőségibb prostira elköltenél.


De még csak nem is ott, ahol a kedves, cuki, aranyos lány megpróbál manipulálni, hogy te önként ajánld fel, hogy segítesz neki anyagilag és ugyebár barátnővel, akivel hetek óta szexelsz és együtt is élsz miért lennél olyan bizalmatlan, hogy szerződést írsz (főleg, hogy abból is a közjegyzői ami ér valamit, az meg macerás és nem kevés pénzbe kerül), hanem adsz neki párszázezret vagy kifizetsz helyette valamit, aztán onnantól mész haza munkából és a lánynak hűlt helye, letilt mindenhol, telefont nem veszi fel.


#6: Átlagbérből sokkal jobban fáj, ha a nőre tízezreket költesz, mint milliós jövedelemmel és több száz milliós ingatlanvagyonnal ha a nő akár párszázezret kölcsönkér és eltűnik.


Illetve aki magas jövedelmű az a gyerektartást is megoldja okosban, de az átlagjövedelműtől sem fognak azért sokkal kevesebbet vonni, mert szegény.


Pont azért van nagyobb veszélyben az átlagbéres, mert

- nem gondol arra, hogy bizonyos nőnek ez is megéri, akár csak annyi is jó, ha eltartatja magát és egy évben 3-4 hónapot dolgozik, a többit munkahelyet keres és csak évek múlva esik le a férfinek, hogy a nő ezt direkt csinálja.

- nincs annyira jogilag kiművelve, mint a gazdag.

- nincs annyi kapcsolata sem, mint a gazdagnak. Lehet, hogy jogi útra sem kell terelni, elég ha néha megjelenik Oleg, Szergej meg Ahmed a lány munkahelyén, otthona környékén, idős rokonok otthona környékén, gyerek ovija környékén és fenyegetniük sem kell, csak "megjelenni"...


Egyébként nőt hogyan lehet lehúzni? Mert legtöbbször olyat láttam, amikor a nő szintjén felül választ (még ha ő nem is így látja vagy szintén alulinak érzi a férfit, mert társadalmi státuszban alatta van) és annyira ragaszkodik hozzá, hogy folyamatosan fizet a férfinek.

2021. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%

Volt ilyen, igen.

Meg kell húzni éles határokat, amiket semmi szín alatt nem hagytatsz, hogy átlépjenek.

Pl azzal nem volt bajom, hogy a kocsmában mindig én fizettem minden italért és azzal sem, hogy az éttermekben is mindig én fizettem. De amikor már azt akarta, hogy vegyek neki vadonatúj okostelefont, akkor búcsút intettem neki.

2021. márc. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
27%

Igazából nem rettegnek az aranyásóktól, csak utálják őket, megcsömörlenek tőlük, ez pedig azért van, mert sok férfi alapból nem jön be a nőknek, viszont az aranyásás nem arról szól, hogy jó pasit fogjon a nő, hanem arról, hogy balekot. És kiből lehet nagyobb eséllyel balek? A James Bond külsejűből, aki les...zarja a nőt, vagy a Woody Allan külsejűből, aki magányos, szeretethiányos és van egy csomó pénze amit elkölteni sem tud és esetleg mamahotelben is azért lakik, mert ha egyedül élne egy üres lakásban már rég megölte volna magát.


A nő arra apellál, hogy a férfi beleszeret és bármit megad neki. Sok nő ripacskodásából ítélve meg, amire az 1-es és a 8-as válaszoló is célzott pedig sajnos az aranyásók aranykorát éljük.


Az internetet is figyelembe véve (Onlyfans) pedig még siralmasabb a helyzet, annyi balek férfi van, hogy az már fáj.


És ezen az sem javít, hogy sokaknak rengeteg felesleges pénzük van, keressenek akkor valami alapítványt vagy adják nekem vagy akárkinek, de idegen nőknek, akiket csak virtuálisan láthatnak? Ehhez képest még a prostituáltak igénybevétele is férfiasabb... Pedig oda is csak a reményvesztett vagy a perverz férfiak járnak. Meg akiknek sok a felesleges pénzük.


És mikor panaszkodnak, hogy a barátnő vagy a feleség többe kerül, mint a prosti... Ti kényeztetitek el a nőket, mert annyira szeretnétek már üríteni, aztán panaszkodtok, hogy a nők anyagiasak meg igényesek lesznek.


És minél több ilyen ostoba férfi lesz, annál rosszabb lesz a többieknek, mert a normális férfi barátnője csak azt látja, hogy az összes barátnőjének a pasija elhalmozza őket mindennel, az egyik wellnessezni hordja, a másik síelni, a harmadik tengerpartra, a negyedik kocsit vesz neki, még az ötödik is vesz neki egy iPhone-t, pedig szegényebb, mint a párja, de neki a párja csak gesztusértékű ajándékokat ad meg olcsó helyekre viszi nyaralni meg otthon esznek legtöbbször.


Ha a lángoló szerelem elmúlik, egyenes út a megcsalás és a partner lecserélése felé.


Az ilyen, nőket pénzelő férfi meg boldog lehet a túlárazott aranyásóival.

2021. márc. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak gyanúm volt, ennek ellenére kapott egy lehetőséget, szerencsére egy két éves boldog kapcsolat lett belőle. Pozitívan csalódtam a lányban.
2021. márc. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!